Pijana jechała pod prąd autostradą A1 Bytom – Zabrze Północ
Aktualności

Pijana jechała pod prąd autostradą A1 Bytom – Zabrze Północ

Pijana kobieta jechała pod prąd autostradą A1 na odcinku pomiędzy Bytomiem, a Zabrzem Północ. Nagranie z tego zdarzenia wysłał internauta na Kontakt24.

Niebezpieczną sytuacje na autostradzie A1 na odcinku między naszym miastem, a Zabrzem Północ zarejestrował jeden z internautów Kontakt24. Pod prąd na tej drodze jechała 64-letnia kobiet.

Pijana jechała pod prąd autostradą A1 Bytom – Zabrze Północ

Zdarzenie miało miejsce w miniony piątek – 7 maja, około godziny 19:00. Jak informuje TVN24 internauta wysłał im nagranie na ich Kontakt24.

Kierowca, który zarejestrował i wysłał nagranie do programu napisał w wiadomości, że pijana jechała bardzo szybki i .. pod prąd. Oplem kierowała 64-letnia kobieta.

Inni użytkownicy drodzy trąbili na nią, migali światłami, ale ta niestety olała całkowicie temat. W tym momencie pana Bartosza wyprzedzał inny samochód, który musiał uciekać przed pojazdem naprzeciwka.

Pan Bartosz zgłosił sprawę na policję. Jak się okazało kobieta miała ponad 2,5 promila alkoholu we krwi. Po zgłoszeniu 64-latka została zatrzymana przez bytomską policję. Teraz czeka ją sprawa w sądzie za popełnione przestępstwo.

Źródło informacji: TVN24

Komentarze

Czy podobał się artykuł?

Tak
0
Nie
0

Więcej w:Aktualności

Może ci się również spodobać:

Komentarze są wyłączone.