„Muzeum pod chmurką” w Bytomiu
AktualnościKultura

„Muzeum pod chmurką” w Bytomiu

Muzeum Górnośląskie w Bytomiu po raz kolejny organizuje wakacje pod chmurką i cykl warsztatów „Muzeum pod chmurką”.

Bytomska placówka po raz kolejny organizuje wakacyjne warsztaty „Muzeum pod chmurką” w muzealnym ogrodzie. Zaplanowano dwa spotkania w tygodniu – we wtorki i soboty. Najbliższe już w sobotę – 16 lipca.

„Muzeum pod chmurką” w Bytomiu

Muzeum Górnośląskie w Bytomiu na każdy tydzień wakacji przygotowało inny temat, który będzie realizowany dwukrotnie – w każdy wtorek i sobotę o godzinie 12:00. W czasie wakacyjnych spotkań będziemy mogli poznać różnorodne dziedziny wiedzy. Od przyrodniczej przez archeologiczną, aż po sztukę. Na warsztatach odwiedzimy hotel dla owadów, zaprzyjaźnimy się z napotkanymi robalami i możliwe, że wcielimy się w rolę paleontologów odkrywających historię dinozaurów oraz stworzymy dzieła sztuki.

Zbiórka odbywa się za każdym razem przed kasą główną Muzeum Górnośląskiego w Bytomiu na placu Jana III Sobieskiego 2. Zajęcia prowadzi Dział Edukacji i Dział Archeologii. Wstęp na wydarzenie kosztuje 12 złotych i obowiązują zapisy w Dziale Edukacji pod numerem telefonu – 32 281 82 94 wew. 127.

W przypadku brzydkiej pogody (deszczu), organizator zastrzega sobie praw do realizacji zajęć w obiekcie placówki. Istnieje możliwość przeprowadzenia dodatkowych warsztatów dla grup zorganizowanych.

Dołącz do wydarzenia już dziś: https://fb.me/e/1viQVPW9K/

Źródło informacji, zdjęcie: MGB

Komentarze

Czy podobał się artykuł?

Tak
0
Nie
0

Więcej w:Aktualności

Może ci się również spodobać:

Komentarze są wyłączone.