Konkurs na „Najpiękniejsze zdjęcie ślubne” w Bytomiu
AktualnościLifestyle

Konkurs na „Najpiękniejsze zdjęcie ślubne” w Bytomiu

Miasto wraz z Miejską Biblioteką Publiczną organizują konkurs zatytułowany „Najpiękniejsze zdjęcie ślubne” w Bytomiu.

W naszym mieście trwają już przygotowania do wszystkim znanemu wydarzeniu – do V Światowego Zjazdu Bytomian, który odbędzie się od 9 do 11 września. Na imprezie będzie towarzyszyła nam wystawa „Bytom – ach co to był za ślub”, na które złożą się fotografie mieszkańców miasta. Gmina Bytom razem z Miejską Biblioteką Publiczną również organizują konkurs na „Najpiękniejsze zdjęcie ślubne”.

Wystawa „Bytom – ach co to był za ślub”

W ramach V Światowego Zjazdu Bytomian powstanie wystawa „Bytom – ach co to był za ślub”, na której będziemy mogli oglądać zdjęcia bytomian. Zdjęcia ślubne z rodzinnych archiwów możemy wysyłać do 1 września lub przynieść osobiście do Miejskiej Biblioteki Publicznej.

– Tak wiele rodzin posiada niesamowite historie miłosne. Być może, dorastając, mieliśmy okazję usłyszeć historie swoich dziadków, a może nawet zobaczyć zdjęcia. Zachęcamy was do podzielenia się z nami zdjęciami ślubnymi swoich krewnych – zachęca Stowarzyszenie MyBytomianie, organizator konkursu.

Konkurs na „Najpiękniejsze zdjęcie ślubne” w Bytomiu

Na konkurs mają być przyjmowane tylko fotografie ślubne par, które pobrały się w naszym mieście. Fajnie będzie, jeśli opiszecie te fotografie z takimi informacjami jak: data ślubu, ewentualnie nazwiska osób na zdjęciu oraz jakiś krótki opis, jak rozpoczęła się znajomość pary ze zdjęcia. Wszystkie nadesłane zdjęcia wezmą udział – wyżej już przez nas wymienione wystawie – w Galerii Rotunda. Pośród uczestników konkursu rozlosowane zostaną bony podarunkowe. Komisja wybierze również trzy najbardziej interesujące fotografie z opisami, które będą nagrodzone.

Zdjęcia ślubnych par możemy wysyłać na adres e-mail: [email protected]. Organizatorami są Miasto Bytom i Miejska Biblioteka Publiczna w Bytomiu.

Źródło informacji, zdjęcie: UM Bytom

Komentarze

Czy podobał się artykuł?

Tak
0
Nie
0

Więcej w:Aktualności

Może ci się również spodobać:

Komentarze są wyłączone.