Jakie premiery możemy dziś zobaczyć w Planet Cinema Zabrze?
AktualnościKultura

Jakie premiery możemy dziś zobaczyć w Planet Cinema Zabrze?

Piątek, piąteczek, piątunio – a co razem z nim idzie? Premierowe seanse w Planet Cinema Zabrze. Główną premierą jest Doktor Strange w multiwersum obłędu.

Oprócz Doktora Strange, znajdziemy także premierowe propozycje dla dzieci Igrzyska zwierzaków oraz polską premierę filmu F**king Bornholn – to wszystko w Planet Cinema Zabrze. Oprócz seansu znajdziemy tam również Planet Cafe, która serwuje jako jedyne kino w Zabrzu – gorącą czekoladę.

Jakie premiery możemy dziś zobaczyć w Planet Cinema Zabrze?

Doktor Strange w multiwersum obłędu (2022)

 

Wyrusz w nieznane z doktorem Strangem, który z pomocą starych i nowych nadnaturalnych sojuszników, przemierza zaskakujące i niebezpieczne alternatywne światy tocząc walkę z tajemniczym wrogiem.

  • DUBBING PL, 3D – 15:00, 19:30, 20:20 (SALA VIP)
  • DUBBING PL, 2D – 12:15, 14:30, 15:15 (SALA VIP), 16:30, 17:45
  • NAPISY PL, 2D – 17:45 (SALA VIP), 20:30
F**king Bornholm (2022)

 

Grupa przyjaciół wybiera się z dziećmi na tradycyjny wyjazd na długi weekend, który od lat spędzają na duńskiej wyspie Bornholm. Incydent między dziećmi wywoła falę kryzysu w ich relacjach. Każda z par sprawia wrażenie szczęśliwej, ale czy tak jest naprawdę? Czy żyją pozorami?

  • 16:00, 18:10, 20:20
Igrzyska zwierzaków (2022)

 

Urodzona optymistka Daisy marzy o tym, żeby wygrać wielkie zawody dla „Najstraszniejszych zwierząt świata”. Problem w tym, że będąc uroczym ssakiem z gatunku kuoka, przypominającym skrzyżowanie chomika z… kangurem, ma nikłe szanse na rywalizację z największymi i najgroźniejszymi drapieżnikami planety. Ale od czego są upór i wierni przyjaciele. Aby dokonać niemożliwego, Daisy rozpocznie trudny trening pod okiem starego mistrza – Frankiego. Ćwicząc siłę, zręczność i intelekt, zrobi wszystko, żeby udowodnić światu zwierząt, że wola walki i szansa na medale wcale nie musi iść w parze z muskułami, groźnym wyglądem i długością paszczy, szpona czy ogona.

  • DUBBING PL, 2D – 10:30, 12:30, 14:30
Rodzinna zamiana ciał (2022)

Pewnego ranka rodzina Morelów z przerażeniem odkrywa, że ich ciała i dusze uległy kompletnemu przemieszaniu. Sześcioletnia córeczka jest teraz w ciele ojca. Który jest teraz w ciele nastoletniego syna. Który jest teraz w ciele starszej siostry. Która jest teraz w ciele swojej matki… Która jest teraz w ciele sześcioletniej Chachy. Rozumiecie coś z tego? Spokojnie – oni też nie – ani trochę! Ale prawdziwe kłopoty dopiero przed Morelami. Bo z pracy wydzwania wredny szef, w szkole zapowiedzieli klasówkę, a do drzwi dobija się właśnie napalona sympatia z liceum. I jak tu teraz żyć i do reszty nie zwariować?

  • NAPISY PL – 17:30, 19:50
Sonic 2: Szybki jak błyskawica (2022)

Sonic to tak naprawdę niebieska kulka superenergii. Jego moc przyciąga złoczyńców, dlatego Sonic musiał uciec ze swej planety, w czym pomogły mu magiczne złote pierścienie. Znalazł się na zupełnie nowej planecie – Ziemi. Jeż i jego najlepszy przyjaciel Tom (James Marsden) łączą siły, aby powstrzymać geniusza zła – doktora Robotnika (Jim Carrey) przed planem przejęcia władzy nad światem.

  • DUBBING PL, 2D – 11:00, 12:30, 13:30, 15:00, 17:30
Wiking (2022)

„Wiking” to opowieść o księciu Wikingów, który chce pomścić śmierć ojca. To jedna z najciekawszych produkcji filmowych realizowanych w ostatnim czasie. Szczególne wrażenie robi obsada filmu. W filmie zobaczymy świetnych aktorów: Anyę Taylor-Joy („Gambit królowej”),Ethana Hawke („Dzień próby”),Nicole Kidman („Wielkie kłamstewka”) oraz Alexandra Skarsgarda („Czysta krew”).

  • NAPISY PL – 20:00

Źródło informacji: Planet Cinema Zabrze

Komentarze

Czy podobał się artykuł?

Tak
0
Nie
0

Więcej w:Aktualności

Może ci się również spodobać:

Komentarze są wyłączone.