Hokeiści z BS Polonia Bytom wracają do gry
AktualnościSport

Hokeiści z BS Polonia Bytom wracają do gry

Już w najbliższy weekend szykują się hokejowe emocje, bowiem zawodnicy z BS Polonia Bytom wracają do gry. Kiedy odbędą się mecze?

Weekend będzie obfitował w niesamowite i hokejowe emocje, bowiem hokeiści z BS Polonia Bytom wracają na lód. Odbędą się dwa mecze w ramach I ligi/Młodzieżowej Hokej Ligi. 15 stycznia o godzinie 18:00 Poloniści zagrają z MOSM Tychy, a z kolei w niedzielę zmierzą się z KS Katowice Naprzód Janów.

Obfity sezon hokejowy 2020/21

Bytomscy hokeiści zagrali swój ostatni mecz 27 listopada 2021 roku, gdzie na swoim lodowisku pokonali Stoczniowca Gdańsk 11:4. Zaś 8 stycznia – w sobotę, BS Polonii Bytom przyznano wygraną walkowerem w meczu z Opole HK. Przypomnijmy, że opolska drużyna hokejowe w grudniu minionego roku wycofała się z rozgrywek ligowych. W ostatni sezonie zespół BS Polonia Bytom pod opieką Mariusza Puzio zwyciężyła wszystkie 18 spotkań hokejowych.

Niesamowite wyniki drużyny

BS Polonia Bytom zdecydowanym krokiem jest na prowadzeniu w tabeli ligowej, mając osiem punktów przewagi nad KS Katowice Naprzód Janów, którą podejmie w niedzielę 16 stycznia oraz dwa mecze rozegrane mniej. Bilans bramkowy hokejowej Polonii też przedstawia się całkiem nieźle – 139:35. Pośród najlepszych zawodników drużyny możemy znaleźć Błażeja Salamona – 13 bramek i 17 asyst oraz Karola Wąsińskiego – 20 goli i 9 asyst.

Źródło informacji, zdjęcie: UM Bytom

Komentarze

Czy podobał się artykuł?

Tak
0
Nie
0

Więcej w:Aktualności

Może ci się również spodobać:

Komentarze są wyłączone.