Bytomianin próbował przekupić policjantów
Aktualności

Bytomianin próbował przekupić policjantów

47-letni bytomianin próbował przekupić policjantów. Mężczyzna był pijany i chciał wpłynąć na zmianę decyzji o doprowadzeniu go do izby wytrzeźwień.

Mieszkaniec naszego miasta próbował wręczyć policjantom łapówkę. Bytomianin był pijany i chciał tym sposobem zmienić ich decyzję o umieszczeniu go do izby wytrzeźwień. Mundurowym wręczył 50 złotych – no i spędził noc w policyjnym areszcie. Za to przestępstwo korupcyjne (mniejszej wagi) grozi mu do 2 lat pozbawienia wolności.

Bytomianin próbował przekupić policjantów

W minioną niedzielę – 16 października tuż po godzinie 18:00, mundurowi z komisariatu III pojechali na interwencję na ulicę Józefczaka, gdzie załoga pogotowia ratunkowego przekazała im nietrzeźwego mężczyznę.

Policjanci postanowili przebadać 47-letniego bytomianina alkomatem. Okazało się, że mężczyzna miał w sobie prawie 4 promile alkoholu. Funkcjonariusze postanowili umieścić go w izbie wytrzeźwień. W trakcie jazdy do tego obiektu – bytomianin postanowił wpłynąć na policjantów i wręczył im 50 złotych. Tą łapówką chciał przekonać ich by zmienili zdanie i puścili go wolno. Tym sposobem bytomianin popełnił przestępstwo korupcyjne i trafił zamiast do izby, to do policyjnego aresztu na noc.

Źródło informacji, zdjęcie: KMP Bytom

Komentarze

Czy podobał się artykuł?

Tak
0
Nie
0

Więcej w:Aktualności

Może ci się również spodobać:

Komentarze są wyłączone.