Informacja o dowozie węgla dla mieszkańców ulicy Piekarskiej
Aktualności

Informacja o dowozie węgla dla mieszkańców ulicy Piekarskiej

Ta informacja jest skierowana do bytomian mieszkających przy ulicy Piekarskiej i chcących do swoich domów dowieźć węgiel.

Mamy informację o możliwości dowozu węgla dla mieszkańców ulicy Piekarskiej w Bytomiu. Aktualnie na tej bytomskiej ulicy trwa przebudowa układu drogowego i torowiska tramwajowego – taki stan rzeczy ma wpływ na codzienne życie mieszkańców. Aby usprawnić dowóz węgla do budynków mieszkalnych – wykonawca firma Eurovia Polska SA uruchomi specjalny numer.

Informacja o dowozie węgla dla mieszkańców bytomskiej ulicy

Wykonawca uruchamia specjalny numer telefonu, pod który mieszkańcy mogą uzgadniać sprawy związane z dowozem węgla, przeprowadzkami i transportem gabarytów. Jeżeli chcecie przywieźć węgiel do waszego bloku mieszkalnego skorzystajcie z numeru telefonu 727 668 883 (specjalny numer wykonawcy) lub osobiście odwiedźcie biuro budowy. Biuro znajduje się przy ulicy Piekarskiej 6 i działa w godzinach od 7:00 do 15:00 w dni robocze.

Eurovia Polska SA po otrzymaniu takiego zgłoszenia – wykonawca podejmie działania, które mają na celu umożliwienie dowozu we wskazanym w zgłoszeniu czasie i miejscu.

Źródło informacji, zdjęcie: UM Bytom

Komentarze

Czy podobał się artykuł?

Tak
0
Nie
0

Więcej w:Aktualności

Może ci się również spodobać:

Komentarze są wyłączone.