Darmowe badania dla mężczyzn w Atrium Plejada
AktualnościLifestyle

Już w ten weekend bezpłatne badania dla mężczyzn w Atrium Plejada

Już za trzy dni – w najbliższą sobotę – 22 października odbędą się bezpłatne badania dla mężczyzn w Centrum Handlowym Atrium Plejada w Bytomiu.

22 października, czyli w najbliższą sobotę w bytomskim Centrum Handlowym Atrium Plejada będą miały miejsce bezpłatne badania dla mężczyzn. Z badań panowie będą mogli skorzystać w godzinach od 10:00 do 20:00. Akcja jest organizowana przez Mosznowładcy we współpracy z Fundacją Kapitan Światełko.

Już w ten weekend bezpłatne badania dla mężczyzn w Atrium Plejada

Darmowe badania skierowano do mężczyzn w wieku od 18 do 40 lat. Akcja ma na celu organizację badań dla panów pod kątek nowotworu jąder i prostaty, ale także ma na celu uświadomienie mężczyzn w zakresie leczenia złego samopoczucia.

„Kampania Mosznowładcy ma na celu nie tylko namawianie mężczyzn do dbania o swoje zdrowie intymne, ale także umożliwienie skorzystania z bezpłatnej profilaktyki nowotworów jąder i prostaty. W ramach akcji skorzystać można z bezbolesnych, nieinwazyjnych badań USG, które adresowane są do wszystkich mężczyzn pomiędzy 18 a 40 rokiem życia. Panowie po 40 roku życia mogą skorzystać z jakościowych testów poziomu PSA, czyli tzw. markera nowotworowego prostaty z kropli krwi. Badania nie wymagają żadnego wcześniejszego przygotowania i każde z nich trwa jedynie kilka minut” – czytamy na stronie bytomskiego centrum handlowego.

Jaki jest cel kampanii?

Celem jest podnoszenie świadomości wśród kobiet i mężczyzn w zakresie profilaktyki oraz wczesnego wykrywania nowotworu jąder i prostaty, ale i również zapewnieniu dostępu do darmowych badań przesiewowych. Kampania ma na celu także omówienie tematów tabu dotyczących zdrowia fizycznego i psychicznego.

Źródło informacji, zdjęcie: Atrium Plejada

Komentarze

Czy podobał się artykuł?

Tak
1
Nie
0

Więcej w:Aktualności

Może ci się również spodobać:

Komentarze są wyłączone.