Bytom: Potrącenie młodej dziewczyny na ulicy Wrocławskiej
Aktualności

Bytom: Potrącenie młodej dziewczyny na ulicy Wrocławskiej

Wczoraj – 22 czerwca miało miejsce potrącenie młodej dziewczyny na wysokości skrzyżowania ulic Wrocławskiej i Łużyckiej w Bytomiu.

W minioną środę na wysokości skrzyżowania ulic Wrocławskiej i Łużyckiej w Bytomiu, doszło do potrącenia młodej dziewczyny przez samochód osobowy. Dziewczynę w poważnym stanie przetransportowano helikopterem LPR do szpitala.

Bytom: Potrącenie młodej dziewczyny na ulicy Wrocławskiej

Do groźnego zdarzenia doszło wczoraj – 22 czerwca, około godziny 16:00. Przy skrzyżowaniu ulic Wrocławskiej i Łużyckiej samochód osobowy potrącił młodą dziewczynę. Była 17-nastolatka, która przechodziła przez oznakowane przejście dla pieszych.

Jak informuje asp. Anna Oczkiewicz – portal Bytom Nasze Miasto, dziewczyna przechodziła przez pasy szybkim krokiem lub przez nie przebiegała. Jedna osobówka na pierwszym pasie się zatrzymała, a z kolei pojazd jadący drugim – już nie. Na miejscu lądował helikopter LPR, który przetransportował nastolatkę w poważnym stanie do szpitala. Mężczyzna, który potrącił pieszą był trzeźwy.

Policjanci są w trakcie ustalania, czy nastolatka nie wtargnęła na jezdnię. Póki co nie wiadomo jest, jakie światło wskazywał sygnalizator w momencie, gdy piesza przechodziła na przejściu. W tym dniu były ogromne korki w okolicach ulicy Wrocławskiej i Łużyckiej. Utrudnienia trwały do około 19:30.

Źródło informacji: Bytom Nasze Miasto
Zdjęcie: Facebook ZABRZE112.PL

Komentarze

Czy podobał się artykuł?

Tak
0
Nie
1

Więcej w:Aktualności

Może ci się również spodobać:

Komentarze są wyłączone.