Kolejna przerwa w dostawie ciepła na terenie Bytomia
Aktualności

Kolejna przerwa w dostawie ciepła na terenie Bytomia

Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej zapowiada kolejną przerwę w dostawie ciepła na terenie naszego miasta. Kogo tym razem dotyczy przerwa?

Ostatnia przerwa miała miejsce w zeszłym tygodniu i trwała od 13 do 17 czerwca. Dotyczyła takich dzielnic Bytomia jak: Śródmieście, Rozbark, Łagiewniki, Miechowice, Szombierki i Karb. Teraz szykuje się kolejna przerwa w dostawie ciepła – kogo dotyczy?

Kolejna przerwa w dostawie ciepła na terenie Bytomia

Od 27 czerwca do 1 lipca potrwa przerwa w dostawie ciepła dla odbiorców zasilanych z Ciepłowni w Radzionkowie. Przerwa musi być zrealizowana w związku z koniecznością wykonania planowanych prac remontowych w komorach K05 i K22 Magistrali Radzionków. Przerwa dotyczy również odbiorców z grupy taryfowej B, czyli obejmie Radzionków oraz dwie dzielnicy naszego miasta Stroszek i Vitor.

Przypomnijmy, że poprzednia przerwa miała miejsce w ubiegłym tygodniu – od 13 czerwca do 17 czerwca bez ciepłej wody byli mieszkańcy dzielnic: Śródmieście, Rozbark, Łagiewniki, Miechowice, Szombierki i Karb. Tutaj także przeprowadzono planowane prace remontowe w PEC-u w Bytomiu.

Źródło informacji: PEC Bytom

Komentarze

Czy podobał się artykuł?

Tak
0
Nie
0

Więcej w:Aktualności

Może ci się również spodobać:

Komentarze są wyłączone.