Bytom: Gdzie jeszcze odbędą się dzielnicowe spotkania z prezydentem?
AktualnościPolityka

Bytom: Gdzie jeszcze odbędą się dzielnicowe spotkania z prezydentem?

W styczniu odbędą się jeszcze dwa dzielnicowe spotkania z prezydentem Bytomia – Mariuszem Wołoszem. Ostatnie spotkanie odbyło się w Suchej Górze.

O swoich problemach w dzielnicy będą mogli wkrótce porozmawiać bytomianie mieszkający w Miechowicach i Szombierkach. Przypomnijmy, że spotkania w sprawie dzielnicy wiosną 2021 roku odbywały się online ze względu na sytuację epidemiologiczną w kraju. Jesienią mieszkańcy mogli face to face spotkać z włodarzem miasta i porozmawiać o sprawach związanych z daną dzielnicą.

– Bardzo cieszy mnie to, że mogę rozmawiać z mieszkańcami bezpośrednio. Dialog z bytomianami jest dla mnie bardzo ważny, dlatego serdecznie zapraszam na spotkania. Harmonogram obejmie spotkaniami z mieszkańcami każdej dzielnicy – mówił prezydent Bytomia Mariusz Wołosz.

Dzielnicowe spotkania w Bytomiu

Włodarz Bytomia spotkał się już z mieszkańcami Stolarzowic, Górnik, Karbia, Rozbarku, Śródmieścia oraz Suchej Góry. Na zebraniach Mariuszowi Wołoszowi towarzyszą zazwyczaj wiceprezydenci, bytomscy radni, urzędnicy, przedstawiciele policji, straży miejskiej, MZDiM, BPK, Bytomskich Mieszkań, PEC-u oraz Zakładu Budynków Miejskich-Towarzystwa Budownictwa Społecznego.

Harmonogram spotkań:
  • 10 stycznia, godz. 16:00 – Miechowice, Szkoła Podstawowa nr 54, ul. Reptowska 86
  • 24 stycznia, godz. 16:00 – Szombierki, Szkoła Podstawowa nr 45, ul. Zakątek 20

Źródło informacji: UM Bytom

Komentarze

Czy podobał się artykuł?

Tak
1
Nie
0

Więcej w:Aktualności

Może ci się również spodobać:

Komentarze są wyłączone.