AktualnościWiadomości

#BO_Bytom: Szkoła przy Józefczaka doczeka się boiska. Podziękowania od pomysłodawców.

Wymarzony obiekt…

Obecnie boisko przy Branżowej Szkole I Stopnia nr 8 Specjalnej przy ul. Józefczaka 40 straszy swoim wyglądem. Dzięki wygranej w Budżecie Obywatelskim w 2021 roku ma się to zmienić.

Pomysłodawcy projektu wykazali się niesamowitą wolą walki o polepszenie infrastruktury dla przygotowujących się do zawodu dzieci z niepełnosprawnościami. Dzięki ciężkiej pracy, dzisiaj mogą być z siebie dumni.

Podziękowania za oddane głosy dla mieszkańców Bytomia:

Pracownicy oraz uczniowie Branżowej Szkoły I Stopnia nr 8 Specjalnej w Bytomiu serdecznie dziękują wszystkim mieszkańcom Bytomia, którzy oddali swój głos na nasz projekt w ramach tegorocznego Budżetu Obywatelskiego. Dzięki Waszym głosom przy szkole powstanie wielofunkcyjne boisko, z którego korzystać będą mogli zarówno nasi uczniowie jak i wszyscy mieszkańcy Bytomia. Wielkie dzięki dla portalu INO BYTOM za wsparcie i pomoc w naszych działaniach.

Na projekt warty 760 tys. zł zakładający budowę tartanowego boiska, z piłkochwytami, oświetleniem i monitoringiem zagłosowało aż 3672 mieszkańców Bytomia. Zwycięzcom gratulujemy i jesteśmy przekonani, że jeżeli nadal będą pracować z takim zapałem, osiągną kolejne wielkie sukcesy.

 

Komentarze

Czy podobał się artykuł?

Tak
8
Nie
1

Więcej w:Aktualności

Może ci się również spodobać:

Komentarze są wyłączone.