Znaleziono i zatrzymano trzech poszukiwanych mężczyzn
Aktualności

Znaleziono i zatrzymano trzech poszukiwanych mężczyzn

Bytomska policja znalazła i zatrzymała trzech poszukiwanych mężczyzn przez Sąd Rejonowy w Będzinie.

Policja w Bytomiu podejmuje zawsze szereg działań w celu zatrzymywania osób, którzy ukrywają się przed wymiarem sprawiedliwości. Nie inaczej było w przypadku trzech poszukiwanych mężczyzn. Przedwczoraj mężczyzn poszukiwanych przez sąd w Będzinie.

Znaleziono i zatrzymano trzech poszukiwanych mężczyzn

Mundurowi z Bytomia na okrągło zbierają wszystkie informacje o poszukiwanych osobach, które ukrywają się przed wymiarem sprawiedliwości. Te osoby są ścigane na podstawie wyroków za przestępstwa, czy też nieopłacone grzywny. Poszukiwani są niezwykle ostrożni i starają być wręcz niezauważalni dla świata i swojego otoczenia. No, ale niestety lub stety – policjanci zawsze ich w jakiś sposób znajdują. Tym razem w ręce funkcjonariuszy wpadło trzech mężczyzn poszukiwanych przez Sąd Rejonowy w Będzie. Mężczyzn w wieku 38, 40 i 51 lat doprowadzono do zakładu karnego celem odbycia kary pozbawienia wolności.

„Praca związana z zatrzymywaniem osób poszukiwanych to niejednokrotnie długie i mozolne zbieranie danych, pozwalające ustalić miejsce ukrywania się poszukiwanego. Każdy może pomóc organom ścigania w schwytaniu osoby, która od dawna ukrywa się przed wymiarem sprawiedliwości. Jeśli wiemy, gdzie przebywa taka osoba, możemy anonimowo poinformować o tym telefonicznie jednostkę Policji lub za pośrednictwem formularza na stronie internetowej. Warto też przypomnieć, że osoby ukrywające poszukiwanych muszą liczyć się z odpowiedzialnością karną. Za ukrywanie takiej osoby grozi nawet do 5 lat pozbawienia wolności” – informuje bytomska policja.

Źródło informacji, zdjęcie: KMP Bytom

Komentarze

Czy podobał się artykuł?

Tak
1
Nie
0

Więcej w:Aktualności

Może ci się również spodobać:

Komentarze są wyłączone.