Wybuch w pustostanie na ulicy Webera w Bytomiu
Aktualności

Wybuch w pustostanie na ulicy Webera w Bytomiu

Dziś nad ranem miał miejsce wybuch w pustostanie na ulicy Weber w Bytomiu. Jedna osoba w wyniku tego zdarzenia została ranna.

Wybuch w pustostanie na ulicy Webera miał miejsce około 7:00 rano i nastąpił ogromny pożar. Przyczyną tego pożaru był wybuch butli z gazem. W wyniku tego zdarzenia – jedna osoba została ranna. Przetransportowano ją do szpitala na badania.

Wybuch w pustostanie na ulicy Webera w Bytomiu

Do wybuchu doszło dziś około 7:00 rano w pustostanie na bytomskiej ulicy. Jedna osoba została niestety ranna i przewieziono ją do szpitala na dalsze badania.

– Zgłoszenie otrzymaliśmy o godz. 6.58. Do wybuchu gazu doszło w pustostanie przy ulicy Webera w Bytomiu. Na miejscu strażacy stwierdzili pożar na pierwszym piętrze budynku. Przed budynkiem była jedna osoba, która sama go opuściła. Została ona przetransportowana do szpitala na badania – mówił portalowi Bytom Nasze Miasto mł.asp. Wojciech Krawczyk, rzecznik prasowy Komendy Miejskiej PSP w Bytomiu.

Póki co nie ma żadnych informacji o stanie osoby, która została ranna w wyniku wybuchu w bytomskiej kamienicy. Aktualnie na skrzyżowaniu ulic Webera i Piłsudskiego występują utrudnienia w ruchu drogowym. Na miejscu pracują jednostki straży pożarnej, służby miejskiej oraz policja. Kierowcy są proszenie o zachowanie ostrożności i korzystanie z wytyczonych objazdów.

Więcej informacji na ten temat już wkrótce.

Źródło informacji: UM Bytom / Bytom Nasze Miasto
Zdjęcie poglądowe: pixabay.com/pl

Komentarze

Czy podobał się artykuł?

Tak
0
Nie
2

Więcej w:Aktualności

Może ci się również spodobać:

Komentarze są wyłączone.