Wokalista zespołu „Ich Troje” odwiedził Dom Dziecka w Bytomiu
Aktualności

Wokalista zespołu „Ich Troje” odwiedził Dom Dziecka w Bytomiu

Wokalista zespołu „Ich Troje” – Michał Wiśniewski odwiedził Dom Dziecka nr 1 w Bytomiu. Podopieczni mogli porozmawiać czy też zrobić sobie zdjęcie z piosenkarzem.

To czwarty raz, kiedy wokalista zespołu „Ich Troje” – Michał Wiśniewski pojawił się w Bytomiu. Tym razem odwiedził Dom Dziecka nr 1. Tam dzieci mogły porozmawiać z piosenkarzem, zrobić sobie zdjęcie czy też otrzymać autograf. To wszystko w ramach akcji „Wiśnia Dzieciom”.

Wokalista zespołu „Ich Troje” odwiedził Dom Dziecka w Bytomiu

„Wiśnia Dzieciom” to akcja podczas której Wiśniewski spotyka się przed świętami z podopiecznymi domów dziecka w całej Polsce. W 2022 roku odwiedził też bytomski dzień dziecka. Wszyscy dobrze wiemy, że Michał Wiśniewski to jedna z charakterystycznych postaci w polskim show biznesie.

Wokalista podzielił się z młodszymi bytomianami swoją historią. Nigdy nie ukrywał swojej przeszłości, trudnego dzieciństwa i pobytu w domu dziecka, do którego trafił, gdy zmarła mu babcia.

Podczas rozmowy z podopiecznymi domu dziecka mówił o tym, by walczyli oni o siebie i próbowały zaplanować swoją przyszłość. Dodał również, że wcale nie będą gorsi i mniej wartościowi, bo wychowali się w domu dziecka. Bardzo mądre słowa 😉.

Źródło informacji, zdjęcia: UM Bytom

Komentarze

Czy podobał się artykuł?

Tak
1
Nie
0

Więcej w:Aktualności

Może ci się również spodobać:

Komentarze są wyłączone.