Aktualności

Utrudnienia drogowe w Bytomiu

W Bytomiu szykuje się dość sporo utrudnień drogowych. Między innymi na ulicy Miechowickiej, Celnej lub Frenzla. Jakie są to utrudnienia drogowe?

Od wczoraj i dziś zaczynają się prace związane z usuwaniem szkód górniczych na bytomskich ulicach. Między innymi na ulicy Miechowickiej, Celnej, czy też Frenzla. Do kiedy potrwają roboty związane? Tak naprawdę – terminy zakończeń prac są uzależnione od warunków atmosferycznych.

Utrudnienia drogowe w Bytomiu

Miechowicka – Bytom

Na ulicy Miechowickiej rozpoczęły się prace związane z usuwaniem szkód górniczych w zatoce autobusowej na przystanku Bytom-Karb w kierunku Miechowic. Utrudnienia w ruchu drogowym mogą potrwać do 14 listopada 2022 roku – ale to wszystko będzie uzależnione od warunków atmosferycznych.

Frenzla, Celna, Aleja Jana Nowaka-Jeziorańskiego – Bytom

Na ulicy Frenzla pomiędzy ulicą Wąską, a Skośną, na ulicy Celnej od ronda do ulicy Konstytucji oraz na alei Jana Nowaka-Jeziorańskiego pomiędzy zjazdem do Atrium Plejada do ulicy Miechowickiej (oba kierunki) trwają pracę związane również z usuwaniem szkód górniczych. Tutaj utrudnienia potrwają do 21 listopada i też są uzależnione od warunków pogodowych.

Źródło informacji: UM Bytom

Komentarze

Czy podobał się artykuł?

Tak
0
Nie
0

Więcej w:Aktualności

Może ci się również spodobać:

Komentarze są wyłączone.