Utrudnienia drogowe na bytomskich skrzyżowania
Aktualności

Utrudnienia drogowe na bytomskich skrzyżowania

Utrudnienia drogowe pojawią się na bytomskich skrzyżowania. Powodem tych utrudnień będzie wymiana sterownika i prace w pobliżu stacji energetycznej.

W najbliższą sobotę – 29 października pojawią się utrudnienia drogowe na skrzyżowaniu ulicy Kolejowej i Wyczółkowskiego i 2 listopada na skrzyżowaniu ulic Zabrzańskiej i Wyzwolenia w Szombierkach. Jakie prace zaplanowano na poszczególne dni?

Utrudnienia drogowe na bytomskich skrzyżowania

Skrzyżowanie ulicy Kolejowej i Wyczółkowskiego

W sobotę – 29 października na tym bytomskim skrzyżowaniu odbędzie się wymiana sterownika sygnalizacji drogowej. Prace realizowane będą przez firmę ZIR W. Sylwetrzak i Spółka – Spółka Jawna w godzinach od 7:00 do 13:00. Sygnalizacja na czas wymiany zostanie całkowicie wyłączona. Te roboty będą wykonywane tylko i wyłącznie przy sprzyjających warunkach atmosferycznych.

Skrzyżowanie ulicy Zabrzańskiej i Wyzwolenia

Tutaj z kolei odbędą się prace w pobliżu stacji energetycznej zaplanowane na 2 listopada. W związku z robotami ma zostać wyłączona sygnalizacja świetlna na skrzyżowaniu ulicy Zabrzańskiej i Wyzwolenia w Szombierkach. Prace będzie prowadzić firma Elektromont w godzinach od 8:00 do 13:00.

Źródło informacji: UM Bytom

Komentarze

Czy podobał się artykuł?

Tak
0
Nie
0

Więcej w:Aktualności

Może ci się również spodobać:

Komentarze są wyłączone.