Ucieczka przed kontrolą policyjną w Bytomiu
Aktualności

Ucieczka przed kontrolą policyjną w Bytomiu

Policja zatrzymała 35-letniego mieszkańca Bytomia, który nie zatrzymał się do kontroli policyjnej. Niestety ta ucieczka nie wyszła mu na dobre.

Policjanci Wydziału Ruchu Drogowego w komendy w Bytomiu zatrzymali 35-latka, który próbował uciec przed kontrolą policyjną. Mieszkaniec naszego miasta zignorował sygnały mundurowych, które nakazywały zatrzymanie się do kontroli. Po krótkim pościgu wpadł w ich ręce.

Ucieczka przed kontrolą policyjną w Bytomiu

Wczoraj – 15 grudnia przed 3 w nocy funkcjonariusze bytomskiej drogówki zauważyli na ulicy Okulickiego kierującego Fordem Fiestą. Dziwne zachowanie kierowcy spowodowało, że mundurowi zdecydowali się zatrzymać pojazd do kontroli drogowej. Policja dała sygnał kierującemu, ale ten zaczął przed nimi uciekać. Policjanci ruszyli za nim w pościg i na ulicy Towarowej zatrzymali uciekiniera. Okazało, że za kierownicą samochodu był 35-letni bytomianin, który nie posiadał uprawień do prowadzenia pojazdów, a dodatkowo w jego apteczce znaleziono narkotyki. Zabezpieczono amfetaminę – 31 dilerskich porcji i 6 porcji marihuany. Mężczyzna był również poszukiwany na podstawie Listu Gończego wydanego przez Sąd Rejonowy w Bytomiu, w celu odbycia kary pozbawienia wolności. Usłyszał już zarzuty i trafił do aresztu, a o jego dalszym losie zdecyduje sąd.

Źródło informacji, zdjęcie: KMP Bytom

Komentarze

Czy podobał się artykuł?

Tak
3
Nie
0

Więcej w:Aktualności

Może ci się również spodobać:

Komentarze są wyłączone.