Rozbój na starszym mężczyźnie w Bytomiu
Aktualności

Rozbój na starszym mężczyźnie w Bytomiu

Bytomscy kryminalni zatrzymali sprawców rozboju na starszym mężczyźnie na bytomskim dworcu autobusowym. Co się wydarzyło?

Mundurowi z bytomskiego wydziału kryminalnego zatrzymali dwóch sprawców rozboju na starszym mężczyźnie na bytomskim dworcu autobusowym. Skradli mu 10 złotych. Dwóch oprawców usłyszało już zarzuty – grozi im do 5 lat pozbawienia więzienia.

Rozbój na starszym mężczyźnie w Bytomiu

Do tego nieszczęsnego zdarzenia doszło 8 września. Na dworcu autobusowym w Bytomiu do czekającego na swój autobus 57-latka podszedł młody mężczyzna, który przewrócił go na ziemię i chciał od niego wymusić pieniądze oraz wartościowe rzeczy. Po chwili dołączył do niego jego kolega – agresor i zaczął on grozić ofierze. Napadnięty mężczyzna dał im bilon w kwocie 10 złotych, który miał w swojej kieszeni. Później rozbojarze widząc nadjeżdżający autobus – oddalili się w pośpiechu.

Pokrzywdzony o zaistniałej sytuacji powiadomił policję, a sprawa trafiła do wydziału kryminalnego bytomskiej komendy. Policjanci zajmujący się sprawą, ustalili tożsamość sprawców i po kilku dniach zatrzymali jednego z ich – był to 17-letni bytomianin. Z kolei wczoraj policja zatrzymała drugiego sprawcę – 21-letniego mieszkańca naszego miasta. Obydwaj usłyszeli już zarzuty – grozi im do 5 lat pozbawienia wolności.

Źródło informacji, zdjęcia: KMP Bytom

Komentarze

Czy podobał się artykuł?

Tak
1
Nie
0

Więcej w:Aktualności

Może ci się również spodobać:

Komentarze są wyłączone.