Poszukiwani przez bytomską policję zostali złapani
Aktualności

Poszukiwani przez bytomską policję zostali złapani

Złapano poszukiwanych, którzy ukrywali się przed wymiarem sprawiedliwości. W ręce bytomskiej policji wpadło dwóch poszukiwanych listem gończych.

W minioną niedzielę – 18 września, mundurowi zatrzymali dwie osoby, które ukrywały się przed wymiarem sprawiedliwości. Mężczyźni w wieku 45 i 52 lat byli poszukiwani listem gończym. Złapano ich i odprowadzono do aresztu, w celu odbycia kary pozbawienia wolności.

Poszukiwani przez bytomską policję zostali złapani

„Bytomscy policjanci na bieżąco podejmują szereg czynności i zbierają informacje o osobach, które ukrywają się przed wymiarem sprawiedliwości. Dzięki temu prawie codziennie w ręce mundurowych wpada osoba poszukiwana. Tak też się stało w minioną niedzielę” – informuje policja w Bytomiu.

Dzielnicowi z policyjnej dwójki w Bytomiu złapali w samym centrum naszego miasta poszukiwanego 52-latka, za którym Sąd Rejonowy w Poznaniu wystawił list gończy. W Śródmieściu również złapano 45-latka, który wpadł w ręce kryminalnych policjantów. Mężczyzna także był poszukiwany listem gończym przez Sąd Rejonowy w Bytomiu. Obaj poszukiwani trafili do aresztu w celu odbycia kary pozbawienia wolności.

Źródło informacji: KMP Bytom

Komentarze

Czy podobał się artykuł?

Tak
0
Nie
1

Więcej w:Aktualności

Może ci się również spodobać:

Komentarze są wyłączone.