Policja w Bytomiu: Wydział Wykroczeń – poszukiwani sprawcy zdarzeń drogowych
Aktualności

Policja w Bytomiu: Wydział Wykroczeń – poszukiwani sprawcy zdarzeń drogowych

Policja w Bytomiu poszukuje sprawców zdarzeń drogowych, które miały miejsce w naszym mieście. Wydział Wykroczeń ma na swojej liście zdarzenia od lipca do września 2022 roku.

Bytomska policja z Wydziału Wykroczeń poszukuje świadków, którzy mają jakiekolwiek informację o sprawcach zdarzeń drogowych w naszym mieście. Świadków wykroczeń oraz osoby, które posiadają jakąkolwiek wiedzę na temat poniższych zdarzeń proszeni są o kontakt z policją. Służby gwarantują anonimowość.

Policja w Bytomiu: Wydział Wykroczeń – poszukiwani sprawcy zdarzeń drogowych

  • 27 lipca 2022 roku około godziny 16:00 na ulicy Karlika nieznany kierujący nieustalonym samochodem najechał na zaparkowany pojazd Peugeot.
  • 6 sierpnia 2022 roku w godzinach od 14:50 do 15:40 na ulicy Strzelców Bytomskich, na parkingu nieznany kierujący nieustalonym pojazdem najechał na zaparkowany samochód Peugeot.
  • 5 września 2022 roku na ulicy Reja nieznany kierujący nieustalonym pojazdem nie zachował należytej ostrożności i najechał na bramę wjazdową do garażu.
  • W okresie od 19 do 21 września 2022 roku na ulicy Grottgera nieznany kierujący nieustalonym pojazdem najechał na zaparkowany samochód Toyota Auris.
  • 24 września 2022 roku około godziny 3:05 na ulicy Strzelców Bytomskich nieznany kierujący pojazdem Renault Scenic koloru czarnego podczas zmiany pasa ruchu z prawego na lewy, nie zachował ostrożności i zmusił, jadącego tym pasem kierującego samochodem Audi, do najechania na krawężnik, co spowodowało uszkodzenie auta.
Kontakt z policją

Wszystkie osoby, które mają jakieś informacje na temat powyższych zdarzeń drogowych są proszone o kontakt z Wydziałem Wykroczeń Komendy Miejskiej Policji w Bytomiu przy ulicy Powstańców Warszawskich 74:

  • osobiście,
  • telefonicznie – 47 85 33 240 lub 47 85 33 255.

Ewentualnie z każdą jednostką policji osobiście lub telefonicznie pod numerem 112.

Źródło informacji: KMP Bytom

Komentarze

Czy podobał się artykuł?

Tak
0
Nie
0

Więcej w:Aktualności

Może ci się również spodobać:

Komentarze są wyłączone.