Policja w Bytomiu: Tymczasowe aresztowanie za posiadanie narkotyków
Aktualności

Policja w Bytomiu: Tymczasowe aresztowanie za posiadanie narkotyków

Policja w Bytomiu z komisariatu nr IV zatrzymali mężczyznę, który posiadała znaczną ilość narkotyków w swoim mieszkaniu i piwnicy. Zastosowano wobec niego tymczasowe aresztowanie.

Tymczasowe aresztowanie dla 32-latka, który ukrył w swojej piwnicy i mieszkaniu ponad pół kilograma marihuany oraz prawie sto gram amfetaminy. Sąd Rejonowy w Bytomiu podjął decyzję o tymczasowym aresztowaniu mężczyzny, a za to przestępstwo grozi mu do 10 lat pozbawienia wolności.

Policja w Bytomiu: Tymczasowe aresztowanie za posiadanie narkotyków

Przybliżmy sprawę 32-latka zatrzymanego za posiadanie narkotyków. Mężczyzna w swojej piwnicy i mieszkaniu ukrywał znaczną ilość środków odurzających, a między innymi była to marihuana (0,5kg) oraz amfetamina (100g). Oprócz narkotyków mundurowi w jego lokalu mieszkalnym znaleźli również gotówkę. Zatrzymany 32-latek już wcześniej był karany za posiadanie narkotyków, ale tym razem najbliższe miesiące spędzi w areszcie. Sąd przychylił się do wniosku prokuratora i tymczasowo aresztowano mężczyznę. Za posiadanie dużej ilości narkotyków grozi mu do 10 lat więzienia.

Źródło informacji, zdjęcie: KMP Bytom

Komentarze

Czy podobał się artykuł?

Tak
0
Nie
1

Więcej w:Aktualności

Może ci się również spodobać:

Komentarze są wyłączone.