Aktualności

WOŚP: Wylicytuj „Zakochaną Banie” i spędź miło Walentynki

Finał WOŚP już się zakończył, ale nadal trwają licytację różnych usług i przedmiotów. Tramwaje Śląskie na licytacje przeznaczyła zestaw firmowej porcelany i randkę w Walentynki w „Zakochanej Banie”.

Wylicytuj „Zakochaną Banie” i spędź miło Walentynki. To idealny pomysł na walentynkową randkę ze swoją drugą połówką. Licytacja trwa na portalu aukcyjnych Allegro. Spółka Tramwaje Śląskie co roku przeznacza ciekawe przedmioty i usługi, a tradycją jest już wystawienie na aukcję „Zakochanej Bani”.

Wylicytuj „Zakochaną Banie” i spędź miło Walentynki

W tym roku ze względu na rozwijającą się pandemią koronawirusa nie odbędzie się przejazd „Zakochaną Banią”, ale jednak para będzie mogła spędzić walentynkowy i romantyczny wieczór właśnie w wyjątkowym tramwaju.

„Dla pary, która wygra licytację uruchomimy „Zakochaną Banę”, która 14 lutego zawiezie zakochanych do zajezdni w Chorzowie Batorym. Tu para będzie mogła zwiedzić historyczne warsztaty tramwajowe, a następnie zje romantyczną kolację w przytulnym wnętrzu zabytkowego tramwaju” – czytam na stronie bytomskiego magistratu.

Wylicytuj „Zakochaną Banie” i spędź miło Walentynki

Licytacja randki w „Zakochanej Bani” trwa do 6 lutego na portalu allegro.pl.

Licytacja Tramwajowej porcelany – serwis do herbaty

Oprócz wyjątkowej usługi, spółka Tramwaje Śląskie przekazała na aukcję WOŚP wspaniały 6-osobowy serwis deserowy Porcelany Bogucie. Ten przedmiot nie jest dostępny w żadnym sklepie w całej Polsce. Zestaw udekorowano złotą linią, napisem Tramwaje Śląskie S.A. i logotypem śląskiej spółki. Serwis składa się z cukiernicy, mlecznika, 6 deserowych talerzyków, 6 filiżanek i 6 spodków.

Tutaj również licytacja trwa do 6 lutego na portalu allegro.pl.

Źródło informacji, zdjęcia: UM Bytom

Komentarze

Czy podobał się artykuł?

Tak
0
Nie
0

Więcej w:Aktualności

Może ci się również spodobać:

Komentarze są wyłączone.