pogoda dla śląska
Aktualności

Pogoda dla Śląska na weekend

Mamy już weekend. Każdy z nas zastanawia się jaka pogoda będzie dla Śląska. Jak wiemy w Beskidach i Tatrach przykryło już tereny małym śnieżkiem.

U nas znajdziesz jaka pogoda prezentuje się dla Śląska na weekend. Dziś już piątek, a jaka będzie sobota i niedziela? Śnieg już spadł w październiku w Beskidach i Tatrach. Czy będzie poprawa pogody, a może będzie jeszcze zimniej? Przekonajmy się.

Pogoda dla Śląska na weekend

15.10.2021 – piątek

Dzisiaj zapowiedziano całkowite zachmurzenie nieba. Lokalnie wystąpią słabe opady deszczu. Temperatura na termometrach o poranku wskazała nam około 6-8°C. W ciągu dnia może być duże zachmurzenie lub duże z przejaśnieniami. Zapowiada się bez opadów. Popołudniu temperatura wskaże nam na termometrach około 11-13°C. Wiatr ma być umiarkowany i dość silny z południowego zachodu. Będzie on obniżał temperaturę o około 3°C. Ciśnienie będzie od 1022 do 1018 hPa.

16.10.2021 – sobota

Sobota zapowiada się bez opadów. Zachmurzenie w naszym regionie będzie zmienne od całkowite po nawet umiarkowane. Temperatura rano wskaże około 4-7°C. Maksymalna temperatura po południu około 10-12°C. Wiatr ma być słaby i umiarkowany z północnego zachodu. Ciśnienie wzrośnie do 1022 hPa.

17.10.2021 – niedziela

Niedziela także bez opadów. Zachmurzenie w naszym województwie będzie dość zróżnicowane – od całkowitego do umiarkowanego. W nocy i o poranku, w niektórych miejscach temperatura minimalna może wynosić około 1-4°C. Maksymalna temperatura po południu około 10-12°C. Wiatr słabiutki i przeważnie z południowego zachodu. Ciśnienie stabilne około 1021 hPa.

Zachęcamy do zajrzenia na social media Pogody Dla Śląska, który prowadzi Damian Dąbrowski.

Źródło informacji: Pogoda Dla Śląska

Komentarze

Czy podobał się artykuł?

Tak
0
Nie
0

Więcej w:Aktualności

Może ci się również spodobać:

Komentarze są wyłączone.