„Pogoda dla Śląska” na weekend [29-31 lipca]
Aktualności

„Pogoda dla Śląska” na weekend [29-31 lipca]

Końcówka lipca zapowiada naprawdę deszczowo, słoneczko chyba gdzieś nam umknęło. Przed wami „Pogoda dla Śląska” na ten weekend.

Ci co mieli plany by wybrać się nad wodę, zrobić grilla czy też pochodzić do górach – to mamy złą wiadomość. Pogoda w ten weekend za Chiny wam i nam nie dopisze. Będzie deszczowo i umiarkowanie ciepło. Sprawdźcie sami „Pogodę dla Śląska”.

„Pogoda dla Śląska” na weekend [29-31 lipca]

Piątek – 29 lipca

Późnym popołudniem i wieczorem w niektórych miejscach pojawią się opady deszczu oraz możliwe będę lokalne burze, w czasie których mogą wystąpić obfite opady. Gdzie nie gdzie, może pojawić się grad. Temperatura dziś wynosi około 24-27°C. Wiatr jest dziś słaby i umiarkowany, głównie z kierunków wschodnich. Ciśnienie ma spadać, ale wolno z 1020 do 1015 hPa.

Sobota – 30 lipca

W sobotę pojawią się zachmurzenia duże i całkowite. Prawie w całym regionie wystąpią co jakiś czas opady deszczu. Tak jak w piątek – lokalnie może nawet pojawić burza. Temperatura wyniesie około 19-22°C. Wiatr ma być słaby i umiarkowany, głównie ze wschodnich kierunków. Ciśnienie będzie się wahało od 1015 do 1011 hPa.

Niedziela – 31 lipca

Niedziela nie przynosi żadnych zmian – nadal zachmurzenie duże i całkowite. W większości województwa ma padać cały deszcz. Ma być chłodno, bo termometry pokażą 15-18°C. Wiatr ma być umiarkowany i silny z północnego zachodu. Ciśnienie w niedzielę wzrośnie do 1016 hPa.

Więcej informacji o pogodzie znajdziecie na stronie www.pogodadlaslaska.pl.

Źródło informacji: Pogoda Dla Śląska

Komentarze

Czy podobał się artykuł?

Tak
3
Nie
0

Więcej w:Aktualności

Może ci się również spodobać:

Komentarze są wyłączone.