Pierwsze urodziny Skarpy Bytom
AktualnościSport

Pierwsze urodziny Skarpy Bytom

We wrześniu obchodzimy same pierwsze urodziny różnych placówek. Wczoraj pisaliśmy o Pałacu w Miechowicach, a teraz czas na pierwsze urodziny Skarpy Bytom.

Skarpa Bytom będzie świętowała pełne dwa dni otwarcie ścian zewnętrznych w Centrum Sportów Wspinaczkowych i Siłowych w Bytomiu – Rozbarku. Na wspólną zabawę przygotowano różne atrakcje, z których będziemy mogli skorzystać.

Pierwsze urodziny Skarpy Bytom

Od 13 i 15 września będziemy mogli świętować pierwsze urodziny Skarpy Bytom w Centrum Sportów Wspinaczkowych i Siłowych. Będziemy mieli możliwość skorzystać bezpłatnie z zewnętrznej ściany, ale i również przygotowano konkursy z nagrodami i zabawy dla miłośników jazdy na rolkach i wrotkach.

13 września – wtorek

Od 16:00 do 20:00 będziemy mogli skorzystać bezpłatnie ze ściany zewnętrznej. Na to obowiązują zapisy, ze względu na ograniczoną liczbę miejsc.

15 września – czwartek

Na drugi dzień świętowania Klub Sportowy Skarpa Bytom zaprasza wszystkich tych dużych i tych małych na jazdę na rolkach oraz wrotkach w godzinach od 19:00 do 21:00. Spotkanie odbędzie się na terenie zrewitalizowanej KWK „Rozbark” w Bytomiu przy ulicy Kilara 33. Tam usłyszymy znakomitą muzykę, która będzie towarzyszyć nam przy jeździe, ale także czekać będą na nas zabawy i konkursy z nagrodami.

Impreza odbywa się w ramach XXVIII Sportowego Turnieju Miast i Gmin 2022, XIV Europejskiego Tygodnia Sportu dla Wszystkich, który trwa od 13 do 19 września 2022 roku.

Źródło informacji, zdjęcie: UM Bytom

Komentarze

Czy podobał się artykuł?

Tak
1
Nie
0

Więcej w:Aktualności

Może ci się również spodobać:

Komentarze są wyłączone.