Orlen wkracza z promocją na swoich stacjach. Ile groszy będzie tańsze paliwo?
Aktualności

Orlen wkracza z promocją na swoich stacjach. Ile groszy będzie tańsze paliwo?

Chodziły po internecie pogłoski, że Orlen ma obniżyć ceny paliw na swoich stacjach o kilka groszy, jednak zmienili zdanie i zrobili promocje na kilkadziesiąt groszy, z jednym małym szczegółem.

Benzyna i ON będzie tańsze o 30 groszy, ale z jednym małym wyjątkiem. Promocja na Orlenie będzie trwała do końca wakacji – o tym fakcie na swoich mediach społecznościowych poinformował prezes stacji paliw Daniel Obajtek.

Orlen wkracza z promocją na swoich stacjach. Ile groszy będzie tańsze paliwo?

Tak jak wspomnieliśmy, benzyna i ON będą tańsze o 30 groszy, a promocja ma trwać do końca wakacji. Jest jeden mały haczyk – zniżka obowiązuje dla posiadaczy kart i aplikacji VITAY oraz dla tych nowych, co się zarejestrują do aplikacji. Bardziej na promocji zyskają posiadacze Kart Dużej Rodziny, bo będą mieli aż 40 groszy zniżki. No i jest jeszcze jedno ale – rabat dotyczy 150 litrów miesięcznie.

Polacy zaoszczędzą o 45 złotych miesięcznie, jeśli wykorzystają w pełni limit 150 litrów. Z kolei posiadacze Kart Dużej Rodziny – 60 złotych. Wiadomo, że osoby prywatne nie podróżują aż tyle, by to zużyć, więc oszczędność jest o wiele mniejsza. To dobra opcja dla osób, które jeżdżą w delegacje lub w inne podróże.

Aplikacja VITAY nie działa zbyt szybko

Dzisiaj próbowaliśmy się zalogować na aplikację VITAY, bo jesteśmy szczęśliwymi posiadaczami karty ze stacji paliw Orlen. Niestety, już na wstępie uzyskujemy komunikat, że aplikacja się zbyt długo ładuje i czy chcemy przejść do ekranu głównego.

Później przechodzimy do panelu logowania i spotkamy się z kolejnym fiaskiem, bo aplikacja tak długo ładuje dane, że nie potrafimy się do niej zalogować.

Właśnie jesteśmy świadkami tego, jak nasi rodacy masowo rzucili się na rabat Orlenu. Wakacyjna promocja dla posiadaczy kart i aplikacji VITAY rusza już od 1 lipca.

Źródło informacji: AutoKult Wirtualna Polska
Zdjęcie: PKN Orlen Facebook

Komentarze

Czy podobał się artykuł?

Tak
0
Nie
0

Więcej w:Aktualności

Może ci się również spodobać:

Komentarze są wyłączone.