Młodzi mężczyźni zniszczyli mienie stacji paliw w Bytomiu
Aktualności

Młodzi mężczyźni zniszczyli mienie stacji paliw w Bytomiu

Młodzi mężczyźni w czwartek – 16 czerwca zniszczyli mienie stacji paliw w Bytomiu. Teraz za to surowo odpowiedzą. Jaka grozi im kara?

Sprawcami dewastacji stacji byli młodzi mężczyźni w wieku 20 i 15 lat. Mężczyźni zniszczyli i uszkodzili drzwi, agregat gaśniczy oraz centralkę sterującą na stacji paliw w Bytomiu. Do tego zdarzenia doszło w czwartek – 16 czerwca w godzinach popołudniowych.

Młodzi mężczyźni zniszczyli mienie stacji paliw w Bytomiu

Do tego zdarzenia doszło w Boże Ciało – 16 czerwca, policjanci otrzymali zgłoszenie o zniszczeniu przedmiotów na terenie lokalu stacji paliw przy ulicy Chorzowskiej. O tym fakcie funkcjonariuszy poinformował pracownik ochrony, który na kamerze monitoringu zauważył dwóch sprawców dewastujących nieczynną stację paliw. Uszkodzono drzwi, agregat gaśniczy oraz centralkę sterującą.

Na miejsce udała jednostką policja, która zatrzymała na gorącym uczynku dwóch młodych mężczyzn – 20-latka i jego 15-letniego kolegę. Wstępnie straty wyceniono na około 8 tysięcy. Starszy ze sprawców przyznał się do zarzuconego mu czynu i grozi mu kara do 5 lat pozbawienia wolności. Z kolei młodszy odpowie przed sądem rodzinnym za zniszczenie mienia.

Źródło informacji: KMP Bytom

Komentarze

Czy podobał się artykuł?

Tak
1
Nie
0

Więcej w:Aktualności

Może ci się również spodobać:

Komentarze są wyłączone.