Miasto Idei: Bytom OdNowa
Aktualności

Miasto Idei: Bytom OdNowa

Już w najbliższy wtorek – 15 listopada odbędzie się specjalne wydarzenie w ramach cyklu Miasta Idei: Bytom OdNowa. Program powstał w Bytomiu.

15 listopada – we wtorek w Biurze Promocji Bytomia odbędą się warsztaty dla mieszkańców i debata o przyszłości miasta w ramach Miasta Idei: Bytom Odnowa. W naszym mieście powstał jeden z największych programów odnowy miasta w Polsce. Miasto Idei jest realizowane przez Gazetę Wyborczą.

Miasto Idei: Bytom OdNowa

Program ten odmienia oblicze naszego miasta. Dzięki pozyskanym środkom finansowym z Unii Europejskiej są realizowane remonty kamienic komunalnych, modernizacje budynków wspólnot mieszkaniowych i zagospodarowanie przestrzeni publicznych. Inwestycje te maja przyciągać do Bytomia nowych mieszkańców i poprawić komfort życia tym, którzy już w mieście mieszkają.

Podczas spotkania we wtorek zostaną podsumowane dotychczasowe działania Bytomia i popatrzymy również w przyszłość jaka czeka miasto. Odbędą się także warsztaty dla mieszkańców oraz otwarta debata dla wszystkich, która organizowana jest przez redakcję „Gazety Wyborczej”.

Obowiązują zapisy na to spotkanie pod adresem [email protected]. Same wydarzenie rozpocznie się o godzinie 16:00 w Biurze Promocji Bytomia – Rynek 7. O godzinie 17:45 odbędzie się debata, a w panelu wezmą udział: prezydent Bytomia Mariusz Wołosz, architektka Sylwia Widzisz-Pronobis, specjalistka ds. public relations, autorka strategii promocji miast dr Maria Buszman, architekt, współwłaściciel pracowni Medusa Group Przemo Łukasik, Adam Hajduga – prezydent ERIH.

Źródło informacji, zdjęcie: UM Bytom

Komentarze

Czy podobał się artykuł?

Tak
0
Nie
0

Więcej w:Aktualności

Może ci się również spodobać:

Komentarze są wyłączone.