Małżeństwo z Szombierek zarabiało na kradzieżach towarów
Aktualności

Małżeństwo z Szombierek zarabiało na kradzieżach towarów

Bytomska policja zatrzymała małżeństwo z Szombierek, którzy uczynili sobie z kradzieży towarów – stałe źródło dochodów. Jaka grozi im kara?

Małżeństwo z Szombierek przez kilka ostatnich tygodni, w jednym ze sklepów – dokonała kradzieży towaru o łącznej wartości ponad 6,5 tysiąca złotych. Bytomscy policjanci odzyskali skradzione przedmioty.

Małżeństwo z Szombierek zarabiali na kradzieżach towarów

Małżeństwo trzydziestolatków postanowiło sobie zarabiać na kradzieży towarów. Po kilku tygodniach przerwano ich działania, bo wpadli oni w ręce bytomskich policjantów z czwórki w Szombierkach. Kobieta była zatrudniona w jednym ze sklepów, gdzie na swojej zmianie oprócz pustych, niepotrzebnych opakowań i kartonów wynosiła do pobliskiego śmietnika różnego rodzaju produkty ze sklepu. Po czym kontaktowała się ze swoim małżonkiem, który ze śmietnika wyciągał ukradziony towar.

Para małżonków jednak nie zdawała sobie sprawy z tego, że szefostwo sklepu bardzo szybko zorientuje się, że przedmioty znikają z półek, a nie został on sprzedany. Ochrona marketu zaczęła monitorować tylne wyjście obiektu i na gorącym uczynku przyłapali 32-latkę, jak wyrzucała do kontenera towar o wartości około tysiąca złotych. Natychmiast zawiadomiono jednostkę policji. Kobieta przyznała się do zarzuconych czynów i opowiadała jak wspólnie kradli towar z mężem.

Policjanci zatrzymali małżeństwo, a w ich mieszkaniu znaleziono skradziony już wcześniej towar. Funkcjonariusze odzyskali sprzęt o wartości ponad 5,5 tysiąca złotych. Para usłyszała już zarzuty – grozi im do 5 lat pozbawienia wolności.

Źródło informacji, zdjęcie: KMP Bytom

Komentarze

Czy podobał się artykuł?

Tak
2
Nie
0

Więcej w:Aktualności

Może ci się również spodobać:

Komentarze są wyłączone.