Koncert relaksacyjny Bramari w Beceku
AktualnościKultura

Koncert relaksacyjny Bramari w Beceku

Za niecałe dwa tygodniu w Beceku odbędzie się koncert relaksacyjny Bramari. Organizatorem wydarzenia jest studio Yoga Balance.

25 listopada, o godzinie 20:30 odbędzie się w Bytomskim Centrum Kultury koncert relaksacyjny Bramari. Potrwa on godzinę i jest organizatorem wydarzenia jest studio Yoga Balance. Bilety na wydarzenie kosztuje 40 złotych od osoby, a liczba miejsc jest ograniczona.

Koncert relaksacyjny Bramari w Beceku

BRAMARI O SWOIM KONCERCIE:

Mój projekt to fuzja muzyki relaksacyjnej, harmonii muzycznej oraz efektów przestrzennych, połączonych z nagrywanymi przeze mnie dźwiękami natury.

Moją największą muzyczną pasją jest gra na instrumencie o nazwie Handpan (niesamowitego instrumentu podobnego latającego spodka, który skradł już niejedno serce).

Mój projekt muzyczny jest pewnego rodzaju medytacją z dźwiękiem, a zarazem muzyczną interakcją. Każdy koncert jest inny, ponieważ większość to improwizacja oraz wędrowanie z energią ludzi, dla których gram.

Dźwięk rozbudza Naszą wyobraźnię i budzi wspomnienia. Wywołuje emocje i doznania słuchowe, a bywa że i wizualne. Podczas koncertu możesz usłyszeć jak zmienia się pora roku, jak pada deszcz, czy szumi morze. Sesja ma na celu wprowadzenie Cię do głębokiego relaksu, który działa kojąco na umysł i ciało. Już od tysiącleci stosowano dźwięk jako jedną z metod uzdrawiania. Wedle filozofii ludzi wschodu człowiek powstał z dźwięku, więc sam jest dźwiękiem.

Zapraszamy Cię na osobistą podróż z dźwiękiem wewnątrz siebie.

Przyjdź, spróbuj, poddaj się dźwiękom!

Więcej informacji znajdziecie na wydarzeniu: https://fb.me/e/2ehBCOk9Q

Komentarze

Czy podobał się artykuł?

Tak
0
Nie
0

Więcej w:Aktualności

Może ci się również spodobać:

Komentarze są wyłączone.