Kolizja osobówki z hulajnogą w Bytomiu
An electric scooter is lying on the sidewalk
Aktualności

Kolizja osobówki z hulajnogą w Bytomiu

Kolizja osobówki z hulajnogą miała miejsce na wysokości skrzyżowań bytomskich ulic Frenzla i Warszawskiej. Całe szczęście nikomu nic się nie stało i wszystko skończyło się dobrze.

Do zdarzenia doszło dzisiaj – 23 czerwca, około godziny 11:50. Na wysokości skrzyżowań ulic Frenzla i Warszawskiej w Bytomiu miało miejsce kolizja osobówki z hulajnogą. Na hulajnodze poruszała się młoda dziewczyna. Co się wydarzyło?

Kolizja samochodu osobowego z hulajnogą w Bytomiu

Zdarzenie drogowe miało miejsce na skrzyżowaniu ulic Warszawskiej i Frenzla. Tam samochód osobowy marki Toyota zderzył się z hulajnogą, którą prowadziła młoda dziewczyna. Użytkowniczką jednośladu okazała się 12-letnia dziewczynka, która przejechać drogę w poprzek, jednak nie zauważyła zmierzającej osobówki w jej kierunku. Dziewczynka uderzyła w bok Toyoty. Kierująca osobówką była trzeźwa, a 12-latce nic się nie stało.

Przy zdarzeniu pracowała jedna jednostka straży pożarnej, która zabezpieczyła miejsce zdarzenie oraz jeden partol policyjny. Na całe szczęście nikomu nic się nie stało i wszystko dobrze się skończyło.

Źródło informacji: Radio Piekary

Komentarze

Czy podobał się artykuł?

Tak
1
Nie
0

Więcej w:Aktualności

Może ci się również spodobać:

Komentarze są wyłączone.