High risk of collision. A road sign with an exclamation point and two cars that crashed into each other
Aktualności

Kolizja na ulicy Moniuszki w Bytomiu

2 listopada miała miejsce kolizja na ulicy Moniuszki w Bytomiu z udziałem kierowcy samochodu Urzędu Miejskiego w Bytomiu. Co się wydarzyło?

W minioną środę – 2 listopada na ulicy Moniuszki w pobliżu skrzyżowania z ścieżką rowerową doszło do kolizji z udziałem kierowcy samochodu Urzędu Miejskiego w Bytomiu. Kierowca bytomskiego magistratu nie zachował odpowiedniej ostrożności i uderzył się w jadącą na hulajnodze kobietę. Co było dalej?

Kolizja na ulicy Moniuszki w Bytomiu

Wczoraj na ulicy Moniuszki na skrzyżowaniu z ścieżką rowerową doszło do kolizji samochodu osobowego marki skoda z hulajnogą. Kierowcą osobówki był pracownik bytomskiego magistratu, a hulajnogą poruszała się kobieta. Pracownik urzędu nie zachował odpowiedniej ostrożności i uderzył w poruszającą się na hulajnodze kobietę. Na całe szczęście nie doznała ona żadnych obrażeń.

Na miejsce zdarzenia oraz pogotowie wezwał wiceprezydent Michał Bieda, który był pasażerem skody. Udzielił on wyjaśnień jako świadek zdarzenia. Po udzieleniu wszelakich informacji na temat kolizji przybyłym mundurowym wiceprezydent wrócił do Urzędu Miejskiego w Bytomiu. Kobietę po całym wydarzeniu bez żadnych obrażeń odwieziono do domu.

Źródło informacji: UM Bytom

Komentarze

Czy podobał się artykuł?

Tak
0
Nie
0

Więcej w:Aktualności

Może ci się również spodobać:

Komentarze są wyłączone.