Kalendarz na rok 2022 z bytomskim widokami już dostępny
Aktualności

Kalendarz na rok 2022 z bytomskimi widokami już dostępny

Ostatnio pisaliśmy o kalendarzu na rok 2022 z pieskami, które są do adopcji w bytomskim schronisku. Teraz czas przyszedł na kalendarz na rok 2022 z bytomskimi widokami.

Już jest – kalendarz na rok 2022 z bytomskimi widokami. Tam znajdziecie zimową panoramę Bytomia, którą uchwycono z lotu ptaka w Dąbrowie Miejskiej, czy też Suchej Górze. Przepiękne krajobrazy z różnych znanych miejsc na mapie naszego miasta.

Kalendarz na rok 2022 z bytomskim widokami już dostępny

Na kalendarzu znajdziemy również Knajfeld we mgle lub pole golfowe w Szombierkach, a nawet znajdziemy typowo wiejskie widoki z Górnik. To tylko niektóre z wymienionych miejsc z kalendarza. Autorami wszystkich zdjęć miejsc z Bytomia są: Grzegorz Goik, Arkadiusz Janocha i Krzysztof Więckowski. To oni wzięli w dłoń drony i przelecieli się po całym Bytomiu by zrobić z tego pamiątkę w postaci kalendarza.

Kalendarz możemy zakupić za 10,70 zł, a wersja trójdzielna kosztuj 6,64 złotych. Znajdziemy je w Biurze Promocji Bytomia – Rynek 7 w dni powszedni, w godzinach od 8:30 do 15:30. Nakład kalendarzy jest ograniczony.

Źródło informacji, zdjęcie: UM Bytom

Komentarze

Czy podobał się artykuł?

Tak
0
Nie
0

Więcej w:Aktualności

Może ci się również spodobać:

Komentarze są wyłączone.