Jaki fryzjer na Śląsku - sprawdź gdzie iść na strzyżenie męskie lub damskie!
Sponsorowane

Jaki fryzjer na Śląsku – sprawdź gdzie iść na strzyżenie męskie lub damskie!

Jak wygląda Twoja wymarzona wizyta u fryzjera? Od czego się zaczyna, jak prezentuje się salon, a w końcu, jaki jest sam fryzjer? Z pewnością dobrze się z nim rozmawia, świetnie się dogadujecie, a potem wykonuje fryzurę dokładnie tak, jak ją sobie wyobrażałeś i nic nie jest zbyt krótkie, zbyt długie czy nierówne. Wracasz do domu z błyszczącymi i odżywionymi włosami, a po drodze zachwycasz wszystkich przechodniów.

Czy to wizja, na której spełnienie nie ma co liczyć, czy jest jednak możliwa do zrealizowania? Czy znajdziesz taki salon fryzjerski na Śląsku? Oczywiście, jeśli tylko wybierzesz salony Jean Louis David.

Jak dogadać się z fryzjerem?

Brak odpowiedniej komunikacji to jeden z najczęstszych powodów, dla których od fryzjera wychodzimy niezadowoleni. Każdy z nas na pewno dobrze zna sytuację, w której podcięcie o kilka centymetrów kończy się utratą połowy długości włosów. Jak to zmienić? U podstaw wizyty w profesjonalnym salonie fryzjerskim w Częstochowie czy Kielcach stoi konsultacja fryzjerska przeprowadzona w odpowiedni sposób. Czego się po niej spodziewać? Oto jej nieodłączne elementy:

  • Twoja pielęgnacja włosów ma znaczenie – fryzjer powinien zacząć rozmowę z Tobą od pytań dotyczących tego, jak Ty pielęgnujesz swoje włosy. Pozwoli to na dobranie odpowiednich kosmetyków, a także ustalenie szczegółów fryzury. Ważne więc będzie to, jakiego szamponu lub odżywki używasz, czy na co dzień związujesz włosy, czy Twoje włosy były farbowane lub rozjaśniane. Pamiętaj, aby mówić szczerze, to pozwoli fryzjerowi wykonać najlepszą możliwą fryzurę.
  • Ocena stanu skóry głowy oraz włosów – kolejny ważny element, który przesądza zarówno o doborze kosmetyków, jak i cięcia. Nie każda fryzura sprawdzi się na wszystkich rodzajach włosów – przykładowo cienkie kosmyki znacznie lepiej będą wyglądać obcięte krócej, gdyż nabiorą objętości. Dodatkowo, dzięki temu etapowi, fryzjer wie, jakie produkty do pielęgnacji włosów przygotować. Może Ci także polecić zakup konkretnych kosmetyków, które pozwolą Ci zadbać o swoje włosy w najlepszy sposób. Salon fryzjerski Kielce oraz inne salony Jean Louis David, czyli JLD dają Ci możliwość kupna naszych produktów zaraz po wizycie.
  • Dobór fryzury – wreszcie decydujący moment. Decyzja o cięciu czy kolorze zapada właśnie teraz. Tutaj zwłaszcza nie bój się mówić szczerze, co myślisz. Nie zgadzaj się automatycznie na wszystko. Zawsze możesz poprosić o obcięcie mniejszej ilości włosów, jeśli obawiasz się zaskakującego efektu. Aby ułatwić Ci objaśnienie swojej wizji, w salonach Jean Louis David fryzjer zaproponuje Ci skorzystanie z materiałów wizualnych, dzięki czemu na pewno nie dojdzie do nieporozumień. Przygotuj się także na to, że fryzjer może udzielić Ci rad dotyczących różnych modyfikacji wybranej przez Ciebie fryzury. Często bywa tak, że przychodzimy do salonu z bardzo sprecyzowaną wizją. Zachwyciła nas fryzura aktora lub aktorki i chcielibyśmy mieć taką samą? Warto jednak pamiętać, że to, co wygląda dobrze na naszym znajomym czy popularnej osobie, niekoniecznie będzie prezentowało się tak samo na nas. Wszystko zależy od kształtu twarzy, karnacji, a także typu włosów.
  • Do dzieła! – kiedy wszystko zostało już ustalone, pora przejść do działania. Zrelaksuj się i zaufaj fryzjerowi. Wizyta w salonie to przyjemność. Staraj się czerpać z niej dla siebie jak najwięcej.

Dlaczego warto wybrać salon fryzjerski JLD w Kielcach lub w Częstochowie?

Wszystkie elementy profesjonalnej konsultacji znajdziesz właśnie w tych salonach. Marka zapewnia klientom najwyższą jakość usług. Salon fryzjerski Częstochowa to miejsce, w którym rzeczywistością stanie się Twoja wymarzona fryzura. Tutaj też doświadczeni fryzjerzy doradzą Ci w sprawie doboru nowego cięcia, koloru czy modelowania. Dodatkowo, na wizytę
w dowolnym salonie, na terenie całej Polski, umówisz się szybko i wygodnie przez stronę internetową. Sprawdź, jakie możliwości daje Ci Jean Louis David – salon fryzjerski Śląsk i skorzystaj z tej niesamowitej okazji!

Komentarze

Czy podobał się artykuł?

Tak
0
Nie
0

Więcej w:Sponsorowane

Może ci się również spodobać:

Komentarze są wyłączone.