pałac tiele-wincklerów
Aktualności

„Inwestycja z perspektywą”: Zagłosuj na Pałac Tiele-Wincklerów

Pałac Tiele-Wincklerów w Miechowicach bierze udział w prestiżowym konkursie Polskiej Agencji Prasowej „Inwestycja z perspektywą”.

Jak wiemy, Pałac Tiele-Wincklerów w Miechowicach przeszedł wielką przemianę zarówno na zewnątrz, jak i wewnątrz. Jest jeden z najbardziej urokliwych zabytków na mapie Górnego Śląska. Inwestycja w obiekt kosztowała ponad 11,6 mln złotych, a w 2021 roku oddano go do użytku bytomianom. Nasze miasto zgłosiło miechowicki pałac do konkursu Polskiej Agencji Prasowej, a teraz macie szansę pomóc trochę, więc możecie zagłosować. Link do głosowania znajdziecie dalej.

„Inwestycja z perspektywą”: Zagłosuj na Pałac Tiele-Wincklerów w Miechowicach

Do konkursu Polskiej Agencji Prasowej zgłoszono aż 158 projektów. Jednym z nim jak już wiecie jest miechowicki pałac, który mieści się w Parku Ludowym przy ulicy Dzierżonia. Głosowanie na dane projekty trwa aż do końca roku, czyli 31 grudnia 2021 roku. Trzy inwestycje, które otrzymają jak największą ilość głosów zostaną nagrodzone statuetkami „Inwestycja z perspektywą”. Z kolei zdobywcę pierwszego miejsca odwiedzi reporter PAP z kamerą i uwieczni wygrany projekt, a wizyta z tego spotkania zostanie umieszczona na stronach organizatora konkursu. Laureatów konkursu poznamy tuż po Nowy Roku.

Zapraszamy wszystkich bytomian do głosowania na miechowicki pałac. Zagłosować można poprzez link: https://europapnews.pap.pl/node/19582.

Źródło informacji, zdjęcie: UM Bytom

Komentarze

Czy podobał się artykuł?

Tak
0
Nie
0

Więcej w:Aktualności

Może ci się również spodobać:

Komentarze są wyłączone.