Groźny wypadek na ulicy Katowickiej w Bytomiu
Aktualności

Groźny wypadek na ulicy Katowickiej w Bytomiu

Wczoraj – 13 września miał miejsce groźny wypadek na ulicy Katowickiej w Bytomiu z udziałem motocyklisty i kierowcy samochodu osobowego.

13 września – we wtorek doszło do groźnego wypadku na ulicy Katowickiej z udziałem motocyklisty i kierowcy samochodu osobowego marki audi. W wyniku tego zdarzenia drogowego jedna osoba została poszkodowana i przytomna zabrana do szpitala. Co wiemy jeszcze na ten temat?

Groźny wypadek na ulicy Katowickiej w Bytomiu

Do tego groźnego zdarzenia drogowego doszło wczoraj około godziny 19:00, gdzie przyczyną wypadku było wymuszenie pierwszeństwa przez kierowcę samochodu osobowego. W wypadku brał udział motocyklista i wspomniany wcześniej kierujący osobówką marki audi. Takie informacje przekazała Dziennikowi Zachodniemu asp. Anna Oczkiewicz – oficer prasowy Komendy Miejski Policji w Bytomiu. Póki co policja bada szczegóły sprawy, ale ze wstępnych ustaleń wynika, że kierowca wymusił pierwszeństwo na motocykliście.

Poszkodowaną osobą został 46-letni kierowca motocykla, którego przetransportowano do szpitala przytomnego, w celu dalszych badań przez lekarzy specjalistów. Kierowca audi nie doznał żadnych obrażeń. Oby dwoje uczestnicy wypadku byli trzeźwi.

Źródło informacji: Dziennik Zachodni

Komentarze

Czy podobał się artykuł?

Tak
0
Nie
1

Więcej w:Aktualności

Może ci się również spodobać:

Komentarze są wyłączone.