Dzień otwarty miechowickiego schronu we wrześniu
Aktualności

Dzień otwarty miechowickiego schronu we wrześniu

Już za 10 dni odbędzie się kolejny dzień otwarty miechowickiego schronu. Będziemy mogli ponownie odwiedzić to fantastyczne miejsce i dowiedzieć się co nie co o historii naszego miasta.

24 września – w sobotę, od godziny 12:00 do 18:00 będziemy mogli ponownie zwiedzić miechowicki schron, w którym zobaczymy dwanaście ekspozycji przygotowanych przez takie osoby jak: Andrzej Habraszka, Maciej Bartków, Roland Skubała, Piotr Orzeł, Sebastian Markiel, Adam Pawełczyk oraz Karol Januszewski.

Dzień otwarty miechowickiego schronu we wrześniu

Organizatorzy wydarzenia odradzają wizytę w schronie z małymi dziećmi, ale i również odradzają wizytę osobom, które mają nadwrażliwość słuchową lub klaustrofobię. Pośród nowości zobaczymy i usłyszymy zmienione nagranie, które będzie towarzyszyć wam w zwiedzaniu miechowickiego schronu. W obiekcie powstała inscenizacja nalotu bombowego, którą wzmocniono działaniem lamp stroboskopowych. Wewnątrz schronu jest duży hałas, a sama prezentacja ma spory efekt emocjonalny, który poruszamy, jest trudny i z pewnością nie dla dzieci – czytamy na wydarzeniu stowarzyszenia.

Zapraszamy już 24 września do zwiedzenia miechowickiego obiektu. Już dziś możesz dołączyć do wydarzenia na Facebooku: https://fb.me/e/1U6YzIjos.

Komentarze

Czy podobał się artykuł?

Tak
0
Nie
0

Więcej w:Aktualności

Może ci się również spodobać:

Komentarze są wyłączone.