Dzielnicowe spotkania online – pora na Łagiewniki
AktualnościPolityka

Dzielnicowe spotkania online – pora na Łagiewniki

No to czas na kolejne dzielnicowe spotkanie online z prezydentem Bytomia – Mariuszem Wołoszem. Przyszła pora na Łagiewniki.

Wczoraj – 28 marca, odbyło się dzielnicowe spotkanie online z prezydentem Bytomia Mariuszem Wołoszem w formule Q&A. Bytomianie pytają, a prezydent odpowiada. Na transmisji live pojawiło się ponad 5 tysięcy internautów.

Dzielnicowe spotkania online – pora na Łagiewniki

Włodarz miasta odpowiedział na blisko 70 pytań dotyczących tej dzielnicy. O co pytali bytomianie mieszkający w Łagiewnikach?

Kluczowe pytania padły w kierunku remontów dróg, modernizacji chodników oraz inwestycji edukacyjnych w Łagiewnikach. Nie zabrakło pytań odnośnie co planuje miasto zrobić z rozładowaniem korków przy ulicy Łagiewnickiej, wymianą reszty oświetlenia w parku Amendy, rewitalizacją parku łagiewnickiego oraz planami dotyczącymi terenu przy ulicy Krzyżowej. Bytomianie pytali również o dzikie wysypisko przy ulicy Szyby Rycerskiej, bazę przedszkolną, remont basenu w SP nr 28, podłączenie ogrzewania PEC do ulicy Cyryla i Metodego 23 oraz powstanie wybiegu dla psów.

Kiedy kolejne dzielnicowe spotkanie?

Następne spotkanie odbędzie się 11 kwietnia i będzie dotyczyło dzielnicy Bytomia – Bobrek. Pytania dotyczące Bobrka można zadawać do 5 kwietnia w komentarzach pod postem z zaproszenie na spotkanie, które będzie opublikowane na social mediach prezydenta.

Źródło informacji, zdjęcie: UM Bytom

Komentarze

Czy podobał się artykuł?

Tak
0
Nie
0

Więcej w:Aktualności

Może ci się również spodobać:

Komentarze są wyłączone.