Zapisy do 13. PKO Bytomskiego Półmaratonu
AktualnościSport

Zapisy do 13. PKO Bytomskiego Półmaratonu

Właśnie ruszyły zapisy do kolejny edycji PKO Bytomskiego Półmaratonu. Gdzie można się zapisać i na jakie dystanse?

PKO Bytomski Półmaraton to jedna z największych imprez biegowych w całej Polsce. Teraz ruszyły zapisy do 13. PKO Bytomskiego Półmaratonu. Tak jak w ubiegłorocznej edycji będziemy mogli spróbować swoich sił na dystansach: 21 km, 10,5 km oraz 5 km. Na liście startowej pojawili się już pierwsi zawodnicy.

Zapisy do 13. PKO Bytomskiego Półmaratonu

Na liście startowej PKO Bytomskiego Półmaratonu pojawili się pierwsi zawodnicy z Bytomia, ale nie tylko. Znajdziemy na niej uczestników z różnych części województwa śląskiego, ale i również z opolskiego. Przypomnijmy, że zapisy dopiero ruszyły, a to już jest bardzo dużo chętnych.

– Bytomski półmaraton to impreza, która znajduje się wśród najlepszych imprez biegowych w Polsce. Co roku wydarzenie to przyciąga miłośników biegów z całego kraju, dlatego liczymy, że podobnie jak w ubiegłych latach w naszym mieście po raz kolejny odbędzie się wielka impreza biegowa – mówił Michał Napierał, pomysłodawca i organizator jednego z największych biegów w Polsce.

To wielkie wydarzenie zarówno dla biegaczy i amatorów biegania. Dla amatorów biegania to szansa na sprawdzenie swoich możliwości w rywalizacji z rówieśnikami. Tak samo jest podczas bytomskiej edycji półmaratonu, w którym na starcie pojawiło się 1500 biegaczy z Polski i zagranicy. Udowadniając tym samym, że imprezy biegowe w Bytomiu – cieszą się ogromną popularnością.

13. PKO Bytomski Półmaraton

Wydarzenia odbędzie się 17 września o godzinie 11:00. Biegacze będą mogli sprawdzić się na dystansach 21, 10,5 i 5 kilometrów. Tak jak miało to miejsce w poprzednich edycjach start i meta będzie na parkingu Centrum Handlowego Atrium Plejada przy Alei Jana Nowaka-Jeziorańskiego 25.

Wszystkie informacje na temat tej edycji PKO Bytomskiego Półmaratonu znajdziecie na stronie www.bytomskipolmaraton.pl.

Źródło informacji, zdjęcie: UM Bytom

Komentarze

Czy podobał się artykuł?

Tak
0
Nie
0

Więcej w:Aktualności

Może ci się również spodobać:

Komentarze są wyłączone.