Aktualności

Czekają nas zmiany w organizacji ruchu na ulicy Dworcowej

Prace rewitalizacyjne na ulicy Dworcowej idą pełną parą. Od jutra czekają nas kolejne zmiany w organizacji ruchu na tej ulicy.

Rewitalizacja ulicy Dworcowej trwa w najlepsze. Przypomnijmy, że modernizowany jest odcinek od placu Michała Wolskiego do Centrum Handlowego Agora Bytom na placu Tadeusza Kościuszki. W związku z pracami remontowanymi nastąpi kolejna zmiana w organizacji ruchu na bytomskiej ulicy. Od jutra – 12 kwietnia wykonawca inwestycji – Hucz Sp. z o.o. przejdzie do następnego etapu prac na odcinku od Agory Bytom do ulicy Moniuszki. Reorganizacja ruchu dotyczy placu Kościuszki.

Czekają nas zmiany w organizacji ruchu na ulicy Dworcowej

Kolejny etap prac rozpocznie się na odcinku od placu Tadeusza Kościuszki do obiektu znajdującego się na wysokości ulicy Dworcowej 5. W związku z tymi robotami – rowerzyści nie będą mogli przejechać placem Kościuszki od skrzyżowania z ulicą Katowicką w kierunku Sądowej.

Czekają nas zmiany w organizacji ruchu na ulicy DworcowejWarto tutaj wspomnieć o tym, że pojazdy wyjeżdżające z budowy będą mogły poruszać się w stronę ulicy Sądowej. Miasto prosi pieszych o zachowanie szczególnej ostrożności na placu Kościuszki oraz stosowanie się do zmienionej organizacji ruchu na bytomskiej ulicy. W tej lokalizacji będą obsadzone osoby uprawnione do kierowania ruchem drogowym.

Zdjęcie: UM Bytom

Komentarze

Czy podobał się artykuł?

Tak
0
Nie
0

Więcej w:Aktualności

Może ci się również spodobać:

Komentarze są wyłączone.