Becekowe kino plenerowe [SIERPIEŃ]
AktualnościKultura

Becekowe kino plenerowe [SIERPIEŃ]

No i mamy półmetek wakacji, a co za tym idzie również repertuar Becekowego kina plenerowego w Bytomiu. Przedstawiamy seanse, które będą grane w sierpniu.

Becekowe kino plenerowe – to idealne rozwiązanie na letni wieczór, bo kto z nas nie lubi pooglądać filmów na świeżym powietrzu? Niech podniesie rękę 😉. Był już lipcowy repertuar, czas najwyższy na przedstawienie tego na sierpień. Co zobaczymy na ekranie w kinie pod chmurką?

Becekowe kino plenerowe [SIERPIEŃ]

5 sierpnia, godzina 21:15 – „Nieobliczalni” (2012) – Rynek Bytom*

„Nieobliczalni” to dwaj skrajnie różni paryscy policjanci, dla których nie ma ludzi nietykalnych. Będą musieli oni rozwikłać kryminalną zagadkę, a przy okazji zadrzeć z wysoko postawionymi ludźmi władzy, którym wydaje się, że są… nietykalni.

12 sierpnia, godzina 21:30 – „Niebo w gębie” (2012) – Plac Świętej Barbary*

Film inspirowany prawdziwą, niezwykłą historią prezydenta Francji François Mitteranda i jego szefa kuchni w spódnicy. Na szczytach władzy czeka na bohaterkę jednak wiele pułapek…

19 sierpnia, godzina 21:15 – „Najlepsze najgorsze wakacje” (2013) – Pałac w Miechowicach*

Nieśmiały nastolatek Duncan jedzie na pierwsze rodzinne wakacje z Trentem – nowym partnerem swojej mamy. Zapowiada się najgorsze lato w jego życiu…

26 sierpnia, godzina 21:15 – „ Nie ma mowy!” – BCK, plac Karin Stanek 1*

Komedia o przeciwieństwach, które się przyciągają i o wrażliwości, która potrafi połączyć dwa bieguny.

*W przypadku niekorzystnych warunków pogodowych, organizator zastrzega sobie prawo do zmiany miejsca lub odwołanie wydarzenia.

Źródło informacji: Becek
Zdjęcie poglądowe: envato.com

Komentarze

Czy podobał się artykuł?

Tak
0
Nie
0

Więcej w:Aktualności

Może ci się również spodobać:

Komentarze są wyłączone.