AktualnościWiadomości

Aquaparki i baseny na terenie Śląska

Mamy dla Ciebie aquaparki i baseny na terenie Śląska. Jest ich do wyboru, do koloru, dlatego wybierz ten który Cię interesuje. Na pewno jakiś znajdziesz dla siebie i Twojej rodziny, więc do dzieła dzielny marynarzu!

1.Park Wodny – Tarnowskie Góry

Park oferuje basen sportowy, który ma długość 25m i basen do nauki pływania. W swojej ofercie ma brodziki dla dzieci z rodzicami. Posiada też basen „Sztuczną falę”, który ma szybki nurt wody – co 30 minut. Basen rwąca rzeka imituje górski strumień. Park wodny ma uzdrowiskową solankę dla każdego. Na terenie aquaparku można skorzystać z 3 jacuzzi i 3 zjeżdżalni wodnych.

Park Wodny – Tarnowskie Góry ma basen zewnętrzny, którego prąd rzeki unosi się na zewnątrz prosto do ciepłego basenu. Basen ten ma zawsze temperaturę w granicach 28°C – 30°C. Jego główną atrakcją są łóżka powietrzne do masażu ciała.

Ponadto oferuje: sauna, siłownia, masaże, jaskinia solna, solarium, zajęcia fitness i nauki pływania, strzelnica sportowa, wypożyczalnia rowerów elektrycznych, sezonowo lodowisko i skatepark.

Cennik:

bilet normalny: 15 – 22 zł / 1h

Pełny cennik wstępu na teren basenu na oficjalnej stronie internetowej.

Strona: https://parkwodny.com.pl/

2.Aquadrom Ruda Śląska

Aquadrom Ruda Śląska posiada Mokry Bąbel, czyli nadmuchiwaną piłkę. Jest częściowo zanurzona w wodzie i zakończona gejzerem. Mokry Bąbel może mieć kształt trampoliny, ścianki wspinaczkowej albo zjeżdżalni. Chebdzie Pętla to rwąca rzeka, która jest połączona z dwoma basenami. Sztorm Wielki – to basen ze sztuczną falą, która dochodzi do 70 cm. LaGodula jest basenem, którego otacza roślinna Laguna. Oprócz tych atrakcji, aquapark oferuje cztery kolorowe zjeżdżalnie i strefę sportową.

W Aquadromie w Rudzie Śląskiej można skorzystać z basenu zewnętrznego. Jest też dostępy wtedy, kiedy temperatura spadnie poniżej zera. Posiada hydromasaż i bicze, które pomagają się zrelaksować. Wodna huśtawka na terenie basenu zewnętrznego to zabawa dla każdego!

 Cennik:

bilet całodniowy: normalny – 40 zł / ulgowy – 34 zł

Pełny cennik wstępu na teren basenu na oficjalnej stronie internetowej.

Strona: https://aquadrom.pl

3.OsIR Bytom: basen odkryty i kryty
OSIR Bytom: basen odkryty – Park Miejski im. F.Kachla

Basen ma w swojej ofercie dwa baseny: jeden mniejszy, a drugi większy. Latem na jego terenie można skorzystać z piaszczystej plaży. W budynku basenu odkrytego znajdują się szatnie i zaplecze sanitarne. Na zewnątrz w okresie letnim jest otwarte boisko plażowe do siatkówki. Nad bezpieczeństwem czuwają ratownicy WOPR.

Cennik:

bilet normalny: 10,00 zł:/wejście

bilet wstępu ulgowy: 5,00 zł/wejście

Pełny cennik wstępu na teren basenu na oficjalnej stronie internetowej.

Strona: https://osir.bytom.pl/

OSIR Bytom: basen kryty – koło Urzędu Miejskiego

Na terenie basenu krytego znajduje się basen pływacki i basen rekreacyjny. U góry mieści się czerwona rura, która zjeżdża się do basenu. W budynku basenu krytego można skorzystać z siłowni – jest płatna oddzielnie.

Cennik:

bilet wstępu normalny:  9,00 zł 1 godzina pływania + 15 minut na przebranie i suszenie

bilet wstępu ulgowy 6,00 zł 1 godzina pływania + 15 minut na przebranie i suszenie

Pełny cennik wstępu na teren basenu na oficjalnej stronie internetowej.

Strona: https://osir.bytom.pl/

4.Wodny Plac Zabaw – Piekary Śląskie

Basen posiada nieckę wodną i specjalną strefę natrysków. Na terenie znajdują się toalety oraz przebieralnie. Wodny Plac Zabaw ma stanowiska przy kasie oraz ciągi komunikacyjne. Można skorzystać z dwóch basenów, które są dostępne dla każdego. Przy jednym z basenów stoi stanowisko z trzema kolorowymi zjeżdżalniami do zjazdów.

Cennik:

normalny – (dorośli): 12 zł / dzień

ulgowy: 7 zł / dzień

Pełny cennik wstępu na teren basenu na oficjalnej stronie internetowej.

Strona: https://mosir.piekary.pl/

5.MOSIR Basen Letni – Piekary Śląskie, Nowy bytom

Basen Letni posiada baseny sezonowe (basen pływacki, basen kąpielowy dla niepływających oraz brodzik dla dzieci). Jest dostępny tylko w okresie letnim dla każdej osoby.

Cennik:

osoba dorosła: (bilet normalny) – 15 zł/dzień

bilet ulgowy: – 8 zł/dzień (dzieci i młodzież szkolna, studenci do 25 lat, emeryci 60+ i renciści)

Pełny cennik wstępu na teren basenu na oficjalnej stronie internetowej.

Strona: http://mosir.rsl.pl/

6. Nemo Świat Rozrywki w Dąbrowie Górniczej

Na terenie Nemo Świat Rozrywki znajdują się baseny. Klienci z rozrywek mogą skorzystać z Kręgielnii „Ośmiornica” i Klubu Bilardowego. W obiekcie znajduje się Klub Muzyczny „Aquarium”. Dla klientów też kuchnia Bristo, w której mogą coś zjeść. Na zewnątrz są trzy rury zjazdowe. Na podwórku jest duże kąpielisko ze zjeżdżalniami, leżakami i małym placem zabaw.

Cennik:

bilet normalny: 18 zł

bilet ulgowy: 15 zł

Pełny cennik wstępu na teren basenu na oficjalnej stronie internetowej.

Strona: http://www.nemo-wodnyswiat.pl/index.php?page=home

Źródło: infobasen.pl / aquadrom.pl / rudaslaska.com.pl / nocowanie.pl / mojbytom.pl / mosir.rsl.pl / nemo-swiatrozrywki.pl

Komentarze

Czy podobał się artykuł?

Tak
0
Nie
0

Więcej w:Aktualności

Może ci się również spodobać:

Komentarze są wyłączone.