AktualnościWiadomości

Zwęglone zwłoki po pożarze przy Woźniaka.

Według informacji podanych przez KMP Straży Pożarnej w Bytomiu o ok. godziny 22:51 wpłynęło zawiadomienie, o pożarze w dwupiętrowym domie jednorodzinnym przy ulicy Woźniaka w Bytomiu.

4 stycznia o godz. 22:51 Stanowisko Kierowania Komendanta Miejskiego Państwowej Straży Pożarnej w Bytomiu przyjęło zgłoszenie o pożarze w budynku wielorodzinnym przy ul. Woźniaka.
Po przybyciu na miejsce zdarzenia potwierdzono pożar pomieszczeń na parterze dwukondygnacyjnego budynku.
Działania Straży Pożarnej polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, odłączeniu dopływu energii elektrycznej, gazu oraz wody do budynku i podaniu prądu wody na palące się drzwi i pomieszczenia wewnątrz budynku. Jednocześnie przystąpiono do przeszukania obiektu – w kuchni znaleziono nieprzytomnego lokatora, bez funkcji życiowych, którego ewakuowano na zewnątrz. Lekarz stwierdził zgon poszkodowanego. Brak innych osób poszkodowanych. Pożar ugaszono, a budynek oddymiono i przewietrzono. Następnie wykonano pomiary, w tym kamerą termowizyjną, nie stwierdzając występowania mierzonych szkodliwych substancji oraz podwyższonej temperatury.
W działaniach udział wzięło:
4 zastępy PSP (17 strażaków), Policja, ZRM, Pogotowie Gazowe, Prokurator

Jak podaje portal onet.pl niewykluczone że przyczyną pożaru był grzejnik.

Komentarze

Czy podobał się artykuł?

Tak
1
Nie
1

Więcej w:Aktualności

Może ci się również spodobać:

Komentarze są wyłączone.