Zmiany w ramach modernizacji na ulicy Dworcowej w Bytomiu
Aktualności

Zmiany w ramach modernizacji na ulicy Dworcowej w Bytomiu

Prace modernizacyjne na ulicy Dworcowej w Bytomiu idą pełną parą, dzięki sprzyjającej pogodzie. Póki co roboty idą zgodnie z założonym harmonogramem.

Dobre warunki atmosferyczne sprzyjają pracom rewitalizacyjnym na ulicy Dworcowej w Bytomiu. Roboty trwają na całym odcinku drogi, które idą zgodnie z harmonogramem, które założyła sobie firma Hucz Sp. z o.o. – wykonawca inwestycji Nowa Dworcowa.

Prace na ulicy Dworcowej w Bytomiu

Aktualnie prace realizowane są na odcinku od placu Michała Wolskiego do ulicy Moniuszki, które są związane z konstrukcją nawierzchni ulicy oraz roboty związane z budową schodów i muru oporowego na placu od strony placu Wolskiego.

– Na odcinku od pl. Wolskiego do ul. Moniuszki wykonawca będzie do 4 marca prowadził roboty ziemne związane z wykonaniem konstrukcji nawierzchni na wysokości budynków przy ul. Dworcowej od 31 do 33. Z kolei na odcinku od Centrum Handlowego Agora do ul. Moniuszki firma HUCZ Sp. z o.o. nadal prowadzi prace związane z budową kanału wodociągowego oraz roboty związane z budową kanału technologicznego i przyłączy do kanalizacji deszczowej – mówił Michał Bieda, zastępca prezydenta Bytomia.

Zmiany w ramach modernizacji na bytomskiej ulicy

W związku z postępem prac na bytomskiej ulicy na odcinku od placu Wolskiego do ulicy Moniuszki, prawdopodobnie do 6 marca będzie zamknięty dojazd do budynków przy ulicy Dworcowej 32, 33 oraz 35. Z kolei od 7 do 11 marca zamknięty zostanie dojazd do budynków numer 28, 29, 30, 31. Od 7 marca będzie dostępny dojazd do budynków o numerach 32 i 35.

Źródło informacji, zdjęcie: UM Bytom

Komentarze

Czy podobał się artykuł?

Tak
0
Nie
0

Więcej w:Aktualności

Może ci się również spodobać:

Komentarze są wyłączone.