Zmiana godzin Punktu Obsługi Pasażera w Bytomiu
Aktualności

Zmiana godzin Punktu Obsługi Pasażera w Bytomiu

Bardzo ważna informacja dla pasażerów komunikacji miejskiej i użytkowników karty ŚKUP – nastąpi zmiana godzin Punktu Obsługi Pasażera w Bytomiu.

Od 15 lutego do 19 lutego zmieniają się godziny Punktu Obsługi Pasażera w Bytomiu przy ulicy Dworcowej 35. Od 15 lutego – wtorek, do 18 lutego – piątek obiekt ten będzie czynny w godzinach od 7:00 do 17:30. Z kolei w sobotę będzie funkcjonował od 9:00 do 14:00.

Punkt Obsługi Pasażera w Bytomiu

Przypomnijmy, że POP przy ulicy Dworcowej 35 funkcjonuje w tej lokalizacji od 19 października 2021 roku. Nowy lokal dostosowano do potrzeb osób z niepełnosprawnościami.

Możemy w tych obiektach pozyskać informacje dotyczące komunikacji miejskiej, złożyć reklamacje, skargi, wnioski i zażalenia dotyczące funkcjonowania komunikacji ZTM. W tych obiektach możemy również złożyć wniosek o wydanie spersonalizowanej karty ŚKUP, odebrać kartę ŚKUP i uzyskać duplikat tej karty. Punkt Obsługi Pasażera może także zakodować na karcie ulgę, odblokować, zastrzec i zwrócić kartę, ale i również składać możemy tutaj reklamacje dotyczące karty.

W punktach także zakupimy bilety na komunikację miejską. Dostaniecie tutaj wszystkie rodzaje biletów: jednorazowe, okresowe, uzupełniające – elektroniczne i papierowe. Doładujemy również kartę i uzyskamy informacje dotyczące działania systemu i obsługi kart ŚKUP.

Źródło informacji, zdjęcie: UM Bytom

Komentarze

Czy podobał się artykuł?

Tak
0
Nie
0

Więcej w:Aktualności

Może ci się również spodobać:

Komentarze są wyłączone.