Złapana na podwójnym przestępstwie przez bytomską policję
Aktualności

Złapana na podwójnym przestępstwie przez bytomską policję

W miniony piątek bytomska policja złapała mieszkankę Świętochłowic na podwójnym przestępstwie – kobieta posiadała narkotyki i była pod ich wpływem.

2 września – w ostatni piątek, policja w Bytomiu zatrzymała mieszkankę Świętochłowic, która posiadała przy sobie marihuanę oraz była pod jej wpływem. W takim stanie prowadziła swój pojazd.  Za te przestępstwa grozi jej nawet do 3 lat pozbawienia wolności.

Złapana na podwójnym przestępstwie przez bytomską policję

Tuż przed godziną 18:00 – mundurowi z zespołu wywiadowczego zauważyli pojazd, który poruszał się ulicą Świętochłowicką z dużą prędkością. Policjanci zatrzymali kierowcę samochodu marki seat do kontroli. Kierowcą okazała się kobieta, u której podczas kontroli okazało się, że ta posiada przy sobie marihuanę. Jednak to nie jest koniec tej historii. Świętochłowiczankę przebadano za pomocą narkotestu, który wykazał, że kierowała pojazdem pod wpływem tego narkotyku. Kobietę zatrzymano, a noc spędziła w policyjnym areszcie. Teraz czeka na rozprawę w sądzie. Za te przestępstwa może grozić jej nawet do 3 lat pozbawienia wolności.

Źródło informacji: KMP Bytom

Komentarze

Czy podobał się artykuł?

Tak
1
Nie
0

Więcej w:Aktualności

Może ci się również spodobać:

Komentarze są wyłączone.