Aktualności

Zakończono remonty chodników w Bytomiu

Zakończono remonty kilkunastu chodników w Bytomiu. Na tę inwestycję wydano blisko 600 tysięcy złotych, a prace wykonał Miejski Zarząd Dróg i Mostów.

Remonty chodników miały miejsce w poszczególnych umownych dzielnicach Bytomia: Śródmieściu, Stroszku, Szombierkach, Łagiewnikach, Karbiu i Miechowicach. Nie tylko poprawiono chodniki, ale także poprawiło się bezpieczeństwo na przejściach dla pieszych w rejonie bytomskich szkół i torowisk tramwajowych. Podsumowując, wyremontowano chodniki o powierzchni ponad 2800 mkw. za prawie 600 tysięcy złotych.

Zakończono remonty chodników w Bytomiu

Remonty chodników nastąpiły na takich bytomskich ulicach jak: Piłsudskiego, Chrzanowskiego, Racjonalizatorów, Grota Roweckiego, Spokojnej, Matejki, Szkolnej, Fitelberga, Harcerskiej, Miarki, Alei Legionów oraz przy placu Sobieskiego i Powstańców Śląskich.

Wyremontowano również chodniki przy przejściach dla pieszych w pobliżu ulicy Okulickiego i Worpie, a także przy torowiskach tramwajowych na ulicy Świętochłowickiej i Tarnogórskiej. Obecnie remontowane są chodniki przy ulicy Wrocławskiej i Oświęcimskiej.

Zakończono remonty chodników w Bytomiu

Zakończono remonty chodników w Bytomiu

Źródło informacji, zdjęcia: UM Bytom

Komentarze

Czy podobał się artykuł?

Tak
0
Nie
0

Więcej w:Aktualności

Może ci się również spodobać:

Komentarze są wyłączone.