Bytomski szpital z nowym certyfikatem przyznanym przez TÜV Rheinland Polska
Aktualności

Zagłosuj na projekty bytomskiego szpitala w Marszałkowskim Budżecie Obywatelskim

Bytomski szpital zgłosił dwa projekty na rzecz szpitala do Marszałkowskiego Budżetu Obywatelskiego. 24 sierpnia rusza głosowanie.

Za tydzień – 24 sierpnia rusza głosowanie na projekty z Marszałkowskiego Budżetu Obywatelskiego. Swoje dwa zadania zgłosił Wojewódzki Szpital Specjalistyczny nr 4 w Bytomiu. Wszystkie projektu z MBO podzielono na dwie kategorie – EKO i REGIO, a projekty bytomskiego szpitala znajdują się w tych dwóch pulach.

Zagłosuj na projekty bytomskiego szpitala w Marszałkowskim Budżecie Obywatelskim

Wojewódzki Szpital Specjalistyczny nr 4 w Bytomiu zgłosił dwa projekty w dwóch kategoriach EKO i REGIO. Jednostka szpitala wybrała projekty do realizacji takie, aby poprawiły się warunki jej i jej otoczenia. To także kierunek w rozwoju Miasta Bytom. Jakie to zadania?

Kategoria EKO: Projekt „Zakup samochodu elektrycznego do przewozu pacjentów wraz z utworzeniem miejsc ładowania” (MBO-0073/W/22)

Celem tego projektu jest zakup samochodu elektrycznego do przewozu pacjentów razem z systemem ładowania o instalację fotowoltaiczną oraz magazynem energii i stacją szybkiego ładowania. Stacja ładowania będzie dostępna również dla klientów z zewnątrz.

Kategoria REGIO: Projekt „Rewitalizacja ogrodu szpitalnego” (MBO-0056/P4/22)

Celem tego zadania jest poprawienie komfortu pacjentów i odwiedzających ich rodzin w bytomskim szpitalu. Planowane jest stworzenie odpowiednich warunków do szybkiego powrotu do zdrowia pacjentów w kontakcie z matką naturą.

Zagłosuj na projekty bytomskiego szpitala w Marszałkowskim Budżecie Obywatelskim

Źródło informacji: Materiały prasowe WSS nr 4 Bytom
Zdjęcie: Facebook WSS nr 4 Bytom

Komentarze

Czy podobał się artykuł?

Tak
2
Nie
0

Więcej w:Aktualności

Może ci się również spodobać:

Komentarze są wyłączone.