„Za mundurem panny sznurem” – finałowy koncert festiwalu w Bytomiu
AktualnościKultura

„Za mundurem panny sznurem” – finałowy koncert festiwalu w Bytomiu

„Za mundurem panny sznurem” – finałowy koncert w ramach V Edycji Festiwalu Piosenki Wojskowej i Powstańczej w Bytomiu.

Finałowy koncert w ramach V Edycji Festiwalu Piosenki Wojskowej i Powstańczej w Bytomiu – „Za mundurem panny sznurem” odbędzie się w Bytomskim Centrum Kultury już 25 września, o godzinie 17:00. Kto weźmie udział w finale?

„Za mundurem panny sznurem” – finałowy koncert festiwalu w Bytomiu

Na wydarzeniu zagrają i wystąpią dla nas między innymi: zespół „Reling” z Klubu 3.Flotylli Okrętów Gdynia, zespół WILAW z Lotniczej Akademii Wojskowej w Dęblinie oraz dr Sylwester Targosz-Szalonek – tenor, dyrektor Festiwalu, przewodniczący Jury Festiwalu. W repertuarze festiwalu znajdziemy pieśni lotnicze, marynarskie i ulubione przeboje piosenek wojskowych.

Organizatorem wydarzenia jest Fundacja Operetka, a współorganizatorem jest Klub Wojsk Specjalnych w Krakowie. Partnerem został Becek – Bytomskie Centrum Kultury.

Wejściówki możemy odebrać w kasie Beceku i istnieje możliwość zarezerwowania miejsc telefonicznie. Każda z wejściówek musi jednak zostać potwierdzona.

Podczas koncertu będziemy mogli wspomóc fundację, zakupem cegiełki podczas zbiórki publicznej przeznaczonej na cele statutowe „Fundacji Mr Disabled”. Wspiera i promuje ona mężczyzn z niepełnosprawnościami.

Źródło informacji, zdjęcie: Becek

Komentarze

Czy podobał się artykuł?

Tak
0
Nie
0

Więcej w:Aktualności

Może ci się również spodobać:

Komentarze są wyłączone.